DOTA2.cz Článek

Vikin.gg mají zajištěný postup do první DPC ligy, Hippomaniacs definitivně vypadávají

shovelmeister
Shovelmeister
13. 5. 2021 15:03 Sdílej:

Vikin.gg s českým midlanerem Miroslavem "BOOM" Bičanem dominují druhé západoevropské DPC lize, čímž si zajistili postup do té první. Naopak Hippomaniacs po šesti prohrách mají jistý odchod.

Reklama
Reklama

Vikin.gg spadli do druhé divize po smolné první sezóně, ve které jen těsně nezvládli klíčová utkání s Alliance a Tundra Esports. Na druhé straně, Hippomaniacs se ve druhé lize udrželi díky diskvalifikaci celku Burjui kvůli falešnému testu na Covid-19 jednoho z hráčů.

Jejich výkony v další sezóně byly diametrálně odlišné. Zatímco Vikingové nezaváhali ani v jediném z dosavadních šesti zápasů, Hippomaniacs žádný nezvládli. Nejlepší výkon předvedli v zápase s Vikin.gg, kdy jasným favoritům zvládli ukrást druhou mapu díky nové strategii s Broodmother na pozici 3.

Hippomaniacs i Vikin.gg čeká v lize ještě jedno utkání, ani jednomu z týmů však o nic nepůjde, se svým umístěním už nic udělat nemohou. Hippomaniacs vyzvou Ghost Frogs v pondělí 17. května a Vikingové se postaví Into the Breach o den později.

Sestava Vikin.gg

  1. Indji “Shad” Lub
  2. Miroslav “BOOM” Bičan
  3. Maurice “Khezu” Gutmann
  4. Adam “Aramis” Moroz
  5. Melchior “Seleri” Hillenkamp
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

DOTA2.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým DOTA2.cz