Vikin.gg propouští celý tým
DOTA2.cz Článek

Vikin.gg propouští celý tým

Shovelmeister

Shovelmeister

15. 7. 2021 20:00 1

Rumunská organizace Vikin.gg, za kterou do dnešního dne hrál i český midlaner Miroslav "BOOM" Bičan, propouští celý svůj tým včetně trenéra.

Reklama
Reklama

Organizace Vikin.gg přišla na scénu ke konci roku 2019, přičemž mezi elitní evropské kluby se dostala až v roce 2020 s příchodem Miroslava “BOOM” Bičana. Tehdy tým vyhrál několik mezinárodních turnajů a dostal pozvání i do nejvyšších regionálních soutěží. V posledních měsících se týmu dařilo a dokázal se poměrně snadno probojovat zpět do první DPC ligy. Je tedy překvapením, že organizace propouští celou sekci, může to být ale reakce na neúspěšný průchod kvalifikací na The International.

Žádný z hráčů dosud neoznámil, jaké jsou plány do budoucna. Stále není jasné, zda spolu pětice hráčů zůstane a najde si novou organizaci, každý zvlášť přejde do jiného týmu nebo si dají od hraní pauzu. Ani organizace neposkytla informace o své budoucnosti, zda hodlá najít novou sestavu či s Dotou definitivně skončit.

Bývalá sestava Vikin.gg

  1. Indji “Shad” Lub
  2. Miroslav “BOOM” Bičan
  3. Maurice “Khezu” Gutmann
  4. Adam “Aramis” Moroz
  5. Melchior “Seleri” Hillenkamp
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

DOTA2.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým DOTA2.cz