Představení týmů na TI10: Virtus.pro
DOTA2.cz Článek

Představení týmů na TI10: Virtus.pro

Shovelmeister

Shovelmeister

20. 7. 2021 18:05

V dnešním článku si představíme Virtus.pro, třetí tým DPC tabulky a ruskou naději na vítězství The International.

Reklama
Reklama

Po neúspěšných měsících hvězdné sestavy Virtus.pro se vedení organizace v říjnu loňského roku rozhodlo celou pětici hráčů propustit a nahradit ho B-týmem VP.Prodigy, což se ukázalo jako geniální tah. Sestava plná mladých talentů si okamžitě podmanila východní Evropu a stala se obávanou konkurencí i pro nejlepší týmy světa.

V obou DPC ligách vyhráli VP všechny zápasy se ztrátou pouhých tří map, což se nepodařilo žádnému jinému týmu na světě. Majory ovšem byly něco jiného, tam se jim zdaleka tolik nedařilo. Ze Singapuru si odnesli dělené 7.-8. místo a v Kyjevě dokonce vypadli bez jediné výhry, což byl pro fanoušky i analytiky obrovský šok.

Hlavní hvězdou týmu je Danil “gpk” Skutin, jenž je jedním z hrstky hráčů, kterým se podařilo překonat hranici neuvěřitelných 12 000 MMR. Papírově jsou na tom Virtus.pro velmi dobře a skillově zrovna tak. Jedinou jejich slabinou je tréma, se kterou se potýkali na obou Majorech. Pokud se jí zbaví, mají slušnou šanci získat na The International medaili.

Sestava Virtus.pro

  1. Egor “Nightfall” Grigorenko
  2. Danil “gpk” Skutin
  3. Dmitry “DM” Dorokhin
  4. Vitalie “Save” Melnic
  5. Illias “Kingslayer” Ganeev
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

DOTA2.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým DOTA2.cz