Acer Predator Triton 300 – výkon, styl, cena a mobilita
i Zdroj: DOTA2.cz
Článek Acer Predator Triton 300 – výkon, styl, cena a mobilita

Acer Predator Triton 300 – výkon, styl, cena a mobilita

Anonym

Anonym

21. 12. 2019 02:34

[Sponzorováno] Prostě vše, co si od herního Notebooku můžete přát.

Reklama
Reklama

Vrhněte se do virtuálního světa, ve kterém přežívají jen ti nejlepší, se společníkem, který vás provede bitevní vřavou se silou a přesností trojzubce stejnojmenného řeckého boha. Acer Predator Triton 300 je herní notebook, v jehož tenkém odolném těle tepou perfektně vybalancované komponenty s dostatkem výkonu pro hraní aktuálních titulů v dechberoucím grafickém provedení.

 

Triton 300 ocení všichni hráči, pro které je mobilita stěžejní vlastností, ale zároveň nechtějí být ochuzeni o pořádnou porci hrubé hardwarové síly, díky které si bez problémů užijí své oblíbené hry s vysokými grafickými detaily ve Full HD rozlišení. Prim zde také hraje příznivá cena s ohledem na mix skvělého výkonu a provedení.

 

Acer Predator Triton 300 – výkon, styl, cena a mobilita
i Zdroj: DOTA2.cz

 

Hardwarová výzbroj

Jednotlivé varianty tohoto laptopu jsou vybaveny až šestijádrovými rychlými procesory Intel Core deváté generace a grafickými kartami NVIDIA GeForce GTX 1650 s 4 GB paměti typu GDDR5. Tuto dvojici doplňuje až 32 GB operační paměti RAM a bleskové NVMe SSD úložiště s kapacitou až 2 TB. Námi testovaná konfigurace nabízí Intel Core i5-9300H, 16 GB DDR4 RAM a 512 GB M.2 PCIe NVMe disk.

 

Na zasloužená vítězství si navíc sáhnete se stylem. Výkonná směs vzájemně vyvážených komponent je uložena do precizně konstruovaného černého šasi s kovovým svrchním krytem základny klávesnice a také víka displeje, na kterém září podsvícené logo značky Predator.

 

Acer Predator Triton 300 – výkon, styl, cena a mobilita
i Zdroj: DOTA2.cz

 

Tichý a chladný

Spolehněte se ale i na skvělou funkčnost a provozní vlastnosti. Vnitřní prostory základny ukrývají systém technologie Aeroblade 3D 4. generace, která zajišťuje efektivní chlazení komponent prostřednictvím ventilátorů s ultratenkými bionickými lopatkami a pokročilého uzpůsobení proudění vzduchu při zachování minimální hlučnosti. Při zátěži se notebook nepřehřívá a zůstává dostatečně tichý i při maximálním vypětí.

 

A jak si vede notebook v praxi? Dle očekávání výborně! Vyzkoušeli jsme aktuální westernový hit Red Dead Redemption 2, který nám při grafickém nastavení High šlapal na 43 FPS. Do Fortnite jako do jedné z nejpopulárnějších her současnosti jsme naskočili se snímkovou frekvencí 92 FPS opět při High nastavení. A sekundující Playerunknown’s Battlegrounds jsme hráli při 81 FPS taktéž s profilem vysoké kvality herní grafiky.

 

Rychlý displej a podsvícená klávesnice

Zabudovaný 15,6“ IPS displej je stvořen hráčům přesně na míru, přičemž si ale zachovává styl díky úzkým rámečkům a poměrem obrazovky k tělu 77 %. Obnovovací frekvence 144 Hz znamená v kombinaci s kratičkou dobou odezvy 3 ms okamžité reakce a maximální přesnost v akčních hrách. Buďte rychlejší než protihráči v každé situaci, ve které jim budete čelit.

 

Acer Predator Triton 300 – výkon, styl, cena a mobilita
i Zdroj: DOTA2.cz

 

Velmi pohodlná je osazená RGB klávesnice s plným layoutem včetně numerického bloku. Nad rámec běžných kláves je zde k dispozici i tlačítko turbo, které dokáže automaticky okamžitě přetaktovat grafickou kartu, a klávesa PredatorSense, která vyvolá sofistikovanou aplikaci sloužící k snadnému nastavení otáček ventilátoru, přetaktování grafického čipu, přizpůsobení podsvícení a monitoringu stavu notebooku. Vše budete mít ihned po ruce.

 

Pestrý zvuk a spolehlivá konektivita

Ochuzeni nebudete ani o čistý a bohatý zvuk. Technologie 3D zvuku Waves NX reprodukuje zvukové nahrávky v 360° prostorovém vykreslení. Stačí připojit sluchátka a žádný tichý krůček nepřítele vašim uším neunikne. Technologie MaxxBass se zase postará o přehrávání hudby s hutnými basy i z malých reproduktorů.

 

Síťová konektivita je neméně důležitá. Predator v tomto případě sází na kvalitní řadič Killer E2500 pro kabelové připojení a modul Killer Wi-Fi 6 AX1650, které vzájemně propojuje technologie Killer DoubleShot Pro. Síťové rozhraní tak využije na plno potenciál vašeho internetového připojení a notebook zvládne sám vyhodnocovat procesy s vysokou prioritou, či alokovat přenos souborů na typ připojení s nejvyšší rychlostí, aby docílil co nejnižší latence a vysoké stability.

 

Shrnutí

Acer Predator Triton 300 potěší každého hráče, který potřebuje mít svou herní stanici přenosnou, ale zároveň napěchovanou dostatkem výkonu v pevném těle s pokročilou konstrukcí a nadstandardními technologiemi. To vše navíc při zajímavé ceně. Námi testovaný model zakoupíte na CZC.cz za 29.990 Kč a dostanete k němu i spoustu zajímavých dárků.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

DOTA2.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým DOTA2.cz