Americký midlaner CCnC překonává 12 000 MMR
Článek Americký midlaner CCnC překonává 12 000 MMR

Americký midlaner CCnC překonává 12 000 MMR

Shovelmeister

Shovelmeister

13. 5. 2021 16:55

Americký hráč Quinn "CCnC" Callahan se nedávno stal třetím hráčem, který překonal hranici 12 000 MMR.

Reklama
Reklama

Quinn “CCnC” Callahan je jedním z nejlepších světových midlanerů. Již několik měsíců se drží na špičce amerického MMR žebříčku a přeskakuje i hvězdy jako Abed nebo Arteezy. V říjnu jen o několik málo hodin prohrál závod s Arteezym o překonání 11 000 MMR. Tentokrát ale CCnC předběhl všechny americké hvězdy a stal se prvním hráčem mimo jihovýchodní Asii, který překonal 12 000 MMR . Informoval o tom na svém twitterovém účtu.

Rekordmanem, co se týče MMR, je thajský profesionál Nuengnara “23savage” Teeramahanon, jemuž se podařilo získat 12 000 MMR již v březnu. O pár týdnů později ho následoval kolega z Laosu Souliya “Jackky” Khoomphetsavong.

CCnC a jeho Quincy Crew se rovněž daří i na poli týmové Doty. Stejně jako favorité Evil Geniuses a Undying dosud v první severoamerické DPC lize neprohráli a mají tedy šanci postoupit z prvního místa do vyřazovací fáze Majoru. V dalším utkání narazí na outsidery ze Sadboys, se kterými by si měli snadno poradit.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

DOTA2.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým DOTA2.cz