
Behaviour score a jeho vliv na způsobení rakoviny
Co je to behaviour score a proč by vás mělo zajímat?
Potkáváte feedery a ruinery v téměř každé hře a myslíte si, že jste lepší než oni? Řekneme vám proč je potkáváte a proč jste pravděpodobně stejný trash.
Behaviour score
Valve už se několik let marně snaží, aby matchmaking byl co možná nejlepší, a hráči tak byli se hrou spokojení. Bohužel hrajeme Dotu 2, jejíž komunitu nejlépe vystihuje film Joker - vcelku normální člověk začne vraždit lidi a brát prášky poté, co hraje na EU West s nižším behaviour score než je 9500.
Co ovlivňuje, koho dostanete do teamu?
- Vaše Role
- Váš Skill (mmr, které odpovídá vašemu skillu a netvrďte že ne)
- Vaše Behaviour score
Právě behaviour score je ten faktor, na který se teď zaměříme.
Jak přesně behaviour score ovlivňuje matchmaking? To nikdo neví, tedy alespoň né přesně. Nicméně se ví, že to má co dělat s commendy, reporty a tím, co napíšete do chatu.
Jak zjistím svoje behaviour score?
Vcelku jednoduše. Buď počkáte na “your conduct summary” update, který se objevuje zhruba jednou za dvacet her, nebo se prostě podíváte do profilu.
Teď už víte, jaké je vaše behaviour score a pravděpodobně je pod 9500 a jste toxic freak.
Jak zvýšit behaviour score?
Základem je hrát svoji roli - pokud vám zrovna vyjde hard support, tak kupujte krom ward i force, glimmer, vlads atd. I když je váš carry hráč neschopný, nesnažte se to vyfarmit za něj a nebo si říct “toho supportit nebudu protože má víc zubů než mozkových buněk”.
Na konci hry poděkujte svým spoluhráčům a napište klidně do all chatu “Commend my team, they played well”. V momentě kdy to uděláte, je velká šance, že dostanete spoustu commendů vy.
Netiltujte a neflamujte. Pokud o sobě víte, že jste “emočně nestabilní tiltující freak” tak si raději všechny před hrou mutněte.