BTS Pro Series S3 EU/CIS: Češi a Slovák v Upper Bracketu, Dendi opět ponížen
i Zdroj: DOTA2.cz
Článek BTS Pro Series S3 EU/CIS: Češi a Slovák v Upper Bracketu, Dendi opět ponížen

BTS Pro Series S3 EU/CIS: Češi a Slovák v Upper Bracketu, Dendi opět ponížen

Shovelmeister

Shovelmeister

23. 9. 2020 12:21

Evropská část třetí sezóny BTS Pro Series udělala příznivcům české a slovenské Doty velkou radost. Vikin.gg, Ninjas in Pyjamas i mudgolems jsou v horní polovině vyřazovacího pavouka. Naopak tým jedné z největších legend opět zklamal.

Reklama
Reklama

Turnaje se celkem zúčastnilo devět týmů z evropského a CIS regionu. V jedné velké skupině hrál každý s každým BO2 sérii. První čtyři postoupili do Upper Bracketu, další čtyři do Lower Bracketu a poslední celek vypadl.

Pro nejlepšího slovenského hráče Olivera "Skiter" Lepka vyšel návrat na profesionální scénu nejlépe, jak mohl. Společně s týmem mudgolems dokázal porazit všechny soupeře kromě týmů Khan a HellRaisers, s těmi remizoval. Získal tak první místo ve skupině a v prvním zápase skupiny vítězů se utká s CIS týmem Khan. Ten do Upper Bracketu dokázal proklouznout jen díky pravidlům pro Tiebreaky, skóre totiž shodné s celky 5men a HellRaisers.

Druhým týmem v pořadí skupiny se stali Vikin.gg s Miroslavem "BOOM" Bičanem. Pět výher a dvě remízy z celkových osmi zápasů jim doufejme zpravily chuť z nevydařené kvalifikace na Dota PIT S3.

Třetí místo bral další tým s českou účastí. Ninjas in Pyjamas, které reprezentují Ondřej "Supream" Štarha a Jonáš "Saberlight" Volek se s novým kapitánem Mishou sehrávají a opět začínají podávat výkony hodné svých jmen.

BTS Pro Series S3 EU/CIS: Češi a Slovák v Upper Bracketu, Dendi opět ponížen
i Zdroj: DOTA2.cz

Na dně tabulky nalezneme Dendiho tým B8, u něhož se to dalo předpokládat. Od založení organizace se nedokázal dostat na bednu v žádném sebemenším turnaji, dokonce překonal rekord v největší sérii proher. Pokud bude takto hrát dál, má šanci ho překonat znovu.

Celkem se v evropské části hraje o 50 tisíc dolarů. Play-off bude probíhat od 27. do 30. září.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

DOTA2.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým DOTA2.cz