cARnage 2: Dota 2 turnaj o více než 50 000 Kč!
i Zdroj: DOTA2.cz
Článek cARnage 2: Dota 2 turnaj o více než 50 000 Kč!

cARnage 2: Dota 2 turnaj o více než 50 000 Kč!

Spliter

Spliter

1. 5. 2016 17:29
Reklama

Rok se s rokem sešel a Dota 2 turnaj „cARnage“ je opět zde, tentokrát s pořadovým číslem 2! Pod záštitou společnosti Alza vám AR Studio, díky štědrému sponzoringu od hlavních partnerů Asus a HyperX, a s pomocí herní organizace eSuba, přináší turnaj, který na naší scéně nemá obdoby!

Průběh turnaje

Turnaj sestává ze třech částí: online kvalifikace, online část play-off, offline část play-off.

Kvalifikační část

Z celkem čtyř kvalifikací vzejde 8 týmů, které postoupí do online play-off, čili dva z každé kvalifikace. V jednotlivých kvalifikacích může hrát maximálně 64 celků. Týmy, které nepostoupí z jedné kvalifikace, mají šanci postoupit z kterékoliv následující. Systém kvalifikačních zápasů bude BO1.

Termíny jednotlivých kvalifikačních částí:

  1. kvalifikace – 7. 5. 2016 (sobota), začátek 10:00
  2. kvalifikace – 15. 5. 2016 (neděle), začátek 10:00
  3. kvalifikace – 21. 5. 2016 (sobota), začátek 10:00
  4. kvalifikace – 29. 5. 2016 (neděle), začátek 10:00

Po kvalifikační části bude dvoutýdenní pauza kvůli Manila Majoru, který bude chtít sledovat každý fanoušek Doty 2. V tomto termínu bude otevřeno tzv. „přestupové okno“, ve kterém týmy budou moci vyměnit ve svých soupiskách až dva hráče.

Play-off – online část

Hlavní část ve dnech 18. a 19. 6. 2016 (sobota a neděle) odehrají týmy klasicky systémem double elimination, čili formátem Upper a Lower bracketu. Všech 8 postupivších týmů bude seřazeno do Upper bracketu, odkud se pak poražení přesunou do Lower bracketu. Formát her v horním pavouku bude BO3, včetně jeho finále, a formát spodního pavouka bude BO1.

Play-off – offline část

A jdeme do finále, respektive do grandfinále. Offline finále se bude konat 25. 6. v Praze, kam budou pozváni oba finalisté Lower bracketu a vítěz finále Upper bracketu, čili první grandfinalista.

Tyto tři týmy se přijedou do pražského Alza game centra porvat o to, který z nich si z pomyslného koláče uzme ten největší kousek. Uvidíme finále Lower bracketu (BO3), ze kterého vzejde druhý grandfinalista, a samotné grandfinále (BO5).

Pakliže půjde celá finálová část podle plánu, diváci se mohou těšit na 5v5 All-star match (BO1) z výběru všech 15 zúčastněných hráčů.

Prizemoney

Peněžní výhru v celkové hodnotě 50 000 Kč do soutěžě věnovaly společnosti Asus a HyperX. Pokud však kdokoliv při streamu turnaje, který zajistí AR Studio, pošle peněžní dar (donate), tak za každou odeslanou korunu přihodí AR Studio další korunu z vlastní kapsy, a to až do výše 10 000 Kč. Obě částky budou navyšovat současný prizepool v hodnotě 50 000 Kč.

Uveďme si příklad: Pakliže pan Novák pošle donate v hodnotě 1 000 Kč, AR Studio přidá dalších
1 000 Kč, čili se prizepool navýší celkem o 2 000 Kč. Pokud celková darovaná částka ze všech donatů bude činit kupříkladu 15 000 Kč, AR Studio stále přidá maximálně 10 000 Kč.

Výhru si týmy rozdělí následovně:

  1. místo – 25 000 Kč (+ 50% z darované částky na streamu)
  2. místo – 15 000 Kč (+ 30% z darované částky na streamu)
  3. místo – 10 000 Kč (+ 20% z darované částky na streamu)

Registrace do turnaje

Jelikož je tento turnaj vytvářen pro českou a slovenskou Dota 2 komunitu, tak se jej smí účastnit pouze hráči s trvalým pobytem v České nebo Slovenské republice. Cizinci nesmějí být ani mezi náhradníky.
Registrace do turnaje spočívá v přihlášení týmu do jedné ze čtyř kvalifikací. Pokud tým postoupí z kterékoliv kvalifikace, do dalších se již přihlašovat nesmí a nesmějí se do nich přihlašovat ani jednotliví hráči z daného týmu. Týmy, které nepostoupily z první kvalifikace se v případě zájmu musí do každé další kvalifikace znovu zaregistrovat.

Registrace budou spuštěny vždy týden před každou kvalifikací tady na dota2.cz a jejich uzávěrky budou 15 minut před začátkem samotné kvalifikace.

Již nyní se na adrese http://www.dota2.cz/turnaj/carnage2-kvalifikace-1 můžete registrovat do první ze čtyř kvalifikací.
Kompletní pravidla turnaje naleznete na adrese http://www.dota2.cz/carnage-2-pravidla.

Stream a organizace

O stream turnaje se postará AR Studio, ale speciálně pro tento turnaj jejich komentář bude k poslechu na kanále Alzy (www.twitch.tv/alza). Diváci se mohou během streamů těšit na soutěže o hodnotné ceny, takže ani oni nepřijdou zkrátka.

Administrátory turnaje budou v komunitě známí  Ankerek a Kovajda.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google
Reklama
Reklama