cARnage 2: Shrnutí druhé kvalifikace
i Zdroj: DOTA2.cz
Článek cARnage 2: Shrnutí druhé kvalifikace

cARnage 2: Shrnutí druhé kvalifikace

Spliter

Spliter

17. 5. 2016 17:20
Reklama

Druhý kvalifikační den Dota 2 turnaje cARnage 2 je minulostí. Turnaje, který společně s herní organizací eSuba a společností Alza, za velmi štědrého sponzoringu od hlavních partnerů Asus a HyperX, pořádá AR Studio. Pojďme si povědět, které dva celky získaly svá místa v online části play-off.

Favorit klopýtl, postoupil outsider

Druhá kvalifikace se nesla v duchu kvantity, která v minulé kvalifikaci chyběla. Naproti tomu však ani zde nechyběla kvalita.
Favoritem číslo jedna byl v této kvalifikaci jednoznačně tým eEriness (Sehny, Tipek, Cranich, Skiter, Rubick_san (standin za Mambose). Partička kolem Sehnyho ovládla celou kvalifikaci, byť ji v semifinále skvělým a velmi sympatickým výkonem téměř vyřadil celek Name in progress (waldemaG, Láďa, Kovi, Saberlight, Saga), kterému tak postupové místo z horní strany pavouka uniklo jen o vlásek.

cARnage 2: Shrnutí druhé kvalifikace
i Zdroj: DOTA2.cz

Horní strana pavouka

Nutno podotknout, že si borci z Name in progress ve čtvrtfinále poradili s týmem LAN OHROZIM (Cechi, Ade, Pipa, Stfu, Tarenino), papírovým aspirantem na postupové místo společně s eEriness. Kluci tak zamíchali kvalifikačními kartami a v dalším kole se určitě můžeme těšit na další skvělé výkony obou týmů, možná se dočkáme i odvety.

Ze spodní strany pavouka se k postupové příčky prokousal tým asdf (Marko, Fallen, Kingsman, Bodlak, Ledy). Tým složený z „veteránů“ naší Dota 2 scény kapituloval až ve finále proti eEriness, kde už šlo pouze o formalitu v podobě určení postupového místa.

cARnage 2: Shrnutí druhé kvalifikace
i Zdroj: DOTA2.cz

Spodní strana pavouka

Důležité informace nejen pro hráče

Záznamy všech streamovaných her z první a druhé kvalikace můžete zhlédnout na YouTube kanále AR Studia.

Každý peněžní dar (donate), který diváci na streamu pošlou, AR Studio zdvojnásobí a celková částka se připočte k základnímu prizepoolu 50 000 Kč. Doposud se diváci zasloužili o nárůst konečné částky o krásných 7 050 Kč, respektive o 14 100 Kč. Hráči tak momentálně bojují o krásných 64 100 Kč!

Další kvalifikace se bude hrát tuto sobotu (21. 5. 2016) v 10:00. Registrovat se do ní můžete již nyní na stránce turnaje.
Komentář třetí kvalifikace bude k poslechu od AR Studia opět na kanále Alzy.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

DOTA2.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým DOTA2.cz