cARnage 2: Shrnutí první kvalifikace
i Zdroj: DOTA2.cz
Článek cARnage 2: Shrnutí první kvalifikace

cARnage 2: Shrnutí první kvalifikace

Spliter

Spliter

10. 5. 2016 12:37
Reklama

První kvalifikační den Dota 2 turnaje cARnage 2 je za námi. Turnaje, který společně s herní organizací eSuba a společností Alza, za velmi štědrého sponzoringu od hlavních partnerů Asus a HyperX, pořádá AR Studio.

Nyní přejdeme k samotné první kvalifikaci, ze které vzešly první dva postupující týmy do základní části play-off.

Překvapení se nekonalo

Kvalifikaci ovládli favorité, nicméně celý den byl ve znamení pohledné Doty a později i velmi napínavých zápasů.
Například tým Flame Masters (DandilaS, Eddyn, minimistr, DaggerisT, Legendarne) dokázal sympatickou a disciplinovanou hrou konečného vítěze kvalifikace v cestě za triumfem pěkně potrápit.

Stejně tak kluci z týmu Honzíkova cesta (Trautyz, Smirnof, Arin, Honza, Viktor) ukázali, že jsou na naší malé scéně konkurenceschopné týmy a že ani papírově slabší týmy nechtějí nechat favoritům nic zadarmo.

cARnage 2: Shrnutí první kvalifikace
i Zdroj: DOTA2.cz

Pavouk první kvalifikace

Vítězem celé kvalifikace se stal tým absurdistán rejects (JohnnyCryptoN, Zero, Gollik, Hajadlo, Paja), který se bez větších problémů prokousal až do finále. Tým zkušených borců ovládl celou kvalifikaci a dokráčel si tak pro první slot v online play-off části.

Druhé místo v online play-off si zajistil celek Black King Bar (Zax, Tulex, Miško, Nekro, Vilík), který se do finále probojoval z druhé strany pavouka a v závěru celého dne podlehl vítězi.

Důležité informace

Pro ty z vás, kteří nestihli sobotní stream první kvalifikace, nemusíte zoufat. Záznamy všech streamovaných zápasů můžete zhlédnout na YouTube kanále AR Studia.

Další kvalifikace se bude hrát tuto neděli (15. 5. 2016) v 10:00. Registrovat se do ní můžete již nyní na dota.cz.

Komentář druhé kvalifikace bude k poslechu od AR Studia opět na kanále Alzy.

Každý peněžní dar (donate), který diváci na streamu pošlou, AR Studio zdvojnásobí a celková částka se připočte k základnímu prizepoolu 50 000 Kč. Za první hrací den diváci zaslali více než 4 000 Kč, a hráči tak bojují o více než 58 000 Kč!

zdroj: arstudio-gaming.cz

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google
Reklama
Reklama