cARnage 2: Shrnutí třetí kvalifikace
i Zdroj: DOTA2.cz
Článek cARnage 2: Shrnutí třetí kvalifikace

cARnage 2: Shrnutí třetí kvalifikace

Spliter

Spliter

27. 5. 2016 11:52
Reklama

Po třetím kvalifikačním dni Dota 2 turnaje cARnage 2, který pořádá AR Studio ve spolupráci s eSubou, Alzou a s velkorysým peněžitým vkladem od firem Asus a HyperX, známe další postupující dvojici do online části play-off.

Smolaři a suverén

Za pomyslného smolaře dosavadních kvalifikací můžeme považovat tým Rozbíječi (jojka, Tsuky, Paloky, Oleander, Hut). Tým, který se první kvalifikace neúčastnil a v posledních dvou pokaždé skončil na třetím/čtvrtém nepostupovém místě. Klukům se vždy jen o chloupek nepodařilo protlačit se do play-off.
Podobně je na tom celek Name in progress (waldemaG, LáďaBrno, Kovi, Saberlight, saga), kterému v semifinále druhé kvalifikace zavřeli dvířka do play-off eEriness, načež ve třetí kvalifikaci si je nechali zabouchnout už ve čtvrtfinále od týmu Vlastníci midasek a Jakub (taF, Cajky21, mit, Papagaj_VN, Avezac). Poslední jmenovaný se účastnil až třetí kvalifikace a hned se probojoval až do semifinále. Můžeme tak hovořit o malém překvapení.

cARnage 2: Shrnutí třetí kvalifikace
i Zdroj: DOTA2.cz

Pavouk třetí kvalifikace

Naprostým opakem výše zmíněné situace je tým Necroraisers (Hssiss, Jinxgod (standin za lacka), Rejd, ShapeYourMind, Extrakill). Celek, pro některé známý též jako Peasant gaming nebo lol5, který je mnohými považován za jednoho z hlavních favoritů celého turnaje, si bez větších obtíží suverénně dokráčel pro první postupovou příčku z horní strany pavouka.
Ze spodní strany se k postupu probojoval černý kůň spodního pavouka KKomrades (Lukyno, Digi, Boom, TheSadOne, Pes). Máme tak téměř uzavřenou postupovou osmičku.

Informace pro hráče a diváky

Zbývají ještě dva týmy k doplnění již postupující šestice. Povede se konečně postoupit týmům Rozbíječi a Name in progress? Nebo jim jedno z míst vyfouknou Vlastníci midasek? Pro odpovědi na tyto otázky si nezapomeňte tuto sobotu (29. 5. 2016) v 10:00 naladit stream AR Studia na twitch kanále Alzy.

Nebo si myslíte, že je dokážete porazit se svým vlastním týmem? V turnaji se již hraje o více než 64 000 Kč, tak tedy neváhejte a registrujte sebe a své spoluhráče na stránce kvalifikace. Buďte zrovna vy tím pravým překvapením turnaje, který porazí favority.

Záznamy z předchozích kvalifikací můžete zhlédnout na YouTube kanále AR Studia.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google
Reklama
Reklama