cARNage 2: Vše, co potřebujete vědět o online play-off
i Zdroj: DOTA2.cz
Článek cARNage 2: Vše, co potřebujete vědět o online play-off

cARNage 2: Vše, co potřebujete vědět o online play-off

ankerek

ankerek

14. 6. 2016 12:03
Reklama

Turnaj se posouvá do další fáze. Adrenalin stoupá. Hráči jsou nedočkaví a diváci hladoví po streamu. Není třeba zoufat, jsme zde s oznámením toho nejdůležitějšího, co potřebují hráči i dívaci vědět, než začne online play-off Dota 2 turnaje cARnage 2. Turnaje, který společně s Alzou a eSubou pořádá AR Studio. Poděkování patří hlavním sponzorům turnaje, partnerům Asus a HyperX.

Úvodní oznámení

Online play-off se nezadržitelně blíží, a tak je potřeba si připomenout základní fakta a doplnit informace o novinky.

Nejdůležitější a nejzásadnější novinkou, zejména pro hráče, je změna dne konání LAN finále v Alza Game Centru. Offline finále Dota 2 turnaje cARnage 2 je přesunuto ze soboty 25. 6. 2016 na neděli 26. 6. 2016.

Účastníci online play-off části

Momentálně hráči bojují o více než 66 000 korun, které si rozdělí první tři týmy. Kterých osm celků se probojovalo do online play-off, si připomeneme v následující tabulce:

Tým Finální soupiska týmu po přestupovém období
absurdistán rejects JohnnyCryptoN, Zero, Gollik, Hajadlo, Paja
Team BlackKingBar Miško, Tulex, Zax, Mysteh, Crazed
eEriness Sehny, Skiter, Mambos, Cranich, Tipek
asdf Marko, Fallen, Kingsman, Bodlak, Ledy
Necroraisers Hssiss, Rejd, Extrakill, ShapeYourMind, Lacek
KKomrades Pes, BooM, TheSadOne, Digi, Lukyno
Flyover Nimt, Felipe, Ferdo, stfu, kozel
Ceckaci Cechi, Vilik, Xmas, Ade, Pipa

Rozlosovaný pavouk

Všech 8 týmů změří své síly již tuto sobotu a neděli (18. a 19. 6. 2016).

Dámy a pánové, oficiálně vám představujeme rozlosovaného pavouka pro nadcházející dva hrací víkendy, které budou doslova našlapané tou nejkvalitnější Dotou, která je u nás k vidění. V něm byli do každého kola zařazeni vítězové svých kvalifikací, ke kterým byly náhodně přiděleny týmy, které se umístily na druhých příčkách ve svých kvalifikacích.

Rozpis jednotlivých zápasů

Online play-off je rozděleno do dvou dnů podle jednotlivých kol v obou částech pavouka.
Pro přehlednost vám do dvou pomocných tabulek rozepíši hrací časy zápasů podle čísel, které jsou vždy vlevo vedle jednotlivých zápasů v daném kole.

18. 6. 2016 (sobota) – Odehrají se první kola Winner Bracketu, jeden zápas z druhého kola Winner Bracketu. Z Lower Bracketu v sobotu uvidíme celé první kolo.

 Zápas Čas konání
1 10:00
2 10:00
3 10:00
4 10:00
5 14:00
6 15:30
7 17:00

19. 6. 2016 (neděle) – V neděli uvidíme zbylé zápasy Winner bracketu včetně jeho finále. Z něj vzejde první grandfinalista pro offline část, který na turnaji nemůže skončit hůře než druhý. Z Lower Bracketu uvidíme všechna kola až po finále, které se, včetně grandfinále celého turnaje, odehraje další víkend v pražském Alza Game Centru. Poražený tým ve finále Lower Bracketu skončí v turnaji na třetí příčce.

 Zápas Čas konání
8 10:00
9 14:00
10 15:30
11 17:00
12 18:30

Poznámka: Uvedené časy jednotlivých zápasů jsou orientační a mohou se měnit v průběhu play-off.

Zvolte si svůj zápas!

Nyní přecházíme k tomu nejdůležitějšímu pro diváky. Jelikož se všechny čtyři zápasy prvního kola budou hrát současně, již nyní si můžete v následující anketě odhlasovat, který z vašich oblíbených týmů chcete vidět na streamu, abychom tak vyhověli co největšímu počtu lidí.

Nejen svého favorita, ale i všechny ostatní týmy můžete sledovat již tento víkend na twitch kanále Alzy se skvělým komentářem od AR Studia. Tak si nás nezapomeňte naladit, budeme se na vás těšit!

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google
Reklama
Reklama