Česká hvězda překonává 11 000 MMR
Článek Česká hvězda překonává 11 000 MMR

Česká hvězda překonává 11 000 MMR

Shovelmeister

Shovelmeister

7. 1. 2021 12:57

Jonáš "Saberlight" Volek překonává další rekord a dostává se do nejelitnějšího klubu hráčů s 11 000 MMR.

Reklama
Reklama

Nejznámější český hráč Jonáš "Saberlight" Volek je známý nejen svými kontroverzními výroky, ale také šplháním na MMR žebříčku. Již 19. června 2020 zdolal jako první CZ/SK hráč hranici 10 000 MMR bodů. O pár dní později dokonce zaujal i první místo v evropském žebříčku.

Nyní překonává další, ještě úctyhodnější hranici, a to 11 000 MMR. Patří tak mezi hrstku těch nejlepších z nejlepších. V Evropě mu momentálně náleží třetí příčka.

Nyní začínám rozumět hloubce a detailům toho nejlepšího regionu na světě, Severní Americe. Použil jsem tyto znalosti k vylepšení svého výkonu na tu nejvyšší úroveň. Zítra očekávejte mimořádný 11K výkon.

Saberlight je nově součástí severoamerického týmu Undying, se kterým se pokusí kvalifikovat do první DPC ligy regionu. Papírově je jeho tým nejsilnější, projít kvalifikací by tedy pro něj neměl být problém.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

DOTA2.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým DOTA2.cz