Češkovia na ESL One LA 2020
Článek Češkovia na ESL One LA 2020

Češkovia na ESL One LA 2020

Smudla

Smudla

19. 4. 2020 13:29

Není to tak dávno, co se Hippomaniacs málem dostali na TI a my už jsme pomalu doufali že CZ/SK Dota zažije boom. To se sice nestalo, ale kdo neskáče není čech si možná zařveme na světových LAN akcích již brzy. Máme totiž svá želízka v ohni.

Reklama
Reklama

ESL ONE Los Angeles 2020


Češkovia na ESL One LA 2020


Právě teď probíhá ESL ONE LA 2020 a máme svá želízka v ohni. Konkrétně jsou to Ondřej "Supream^" Štarha, Jonáš "Saberlight" Volek a Miroslav "BOOM" Bičan. Bohužel team Chicken Fighters (CF) ve kterém hrají právě Supream^ a Saberlight už z turnaje vypadnul, ale v prvním kole LB zvládli plesknout team Nigma. To bylo pro mnohé velkým překvapením a hry určitě stáli za to. CF se poté podařilo porazit i team Spirit a poté padli ve 3. kole LB v "bratrovražedném boji" proti Vikin.GG (V.gg), kde hraje BOOM.

CF vs. Nigma

Game 1

Game 2

Game 3

Vikin.gg vs. OG a LB final

Právě v tuto chvíli hraje Viking.GG finále LB proti teamu OG. Doufejme tedy, že to BOOM společně se svými spoluhráči zvládně a česká vlajka se podívá dál. Hru můžete sledovat na oficiálním streamu ESL. 

Sledujte živé video od uživatele ESL_DOTA2 na adrese www.twitch.tv

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

DOTA2.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým DOTA2.cz