Chicken Fighters oznámili jméno nového člena sestavy
Článek Chicken Fighters oznámili jméno nového člena sestavy

Chicken Fighters oznámili jméno nového člena sestavy

Shovelmeister

Shovelmeister

5. 6. 2021 19:30

Mezinárodní evropský tým Chicken Fighters, kde působí i český midlaner Ondřej "Supream" Štarha, prošel v poslední době několika personálními změnami. Nyní oznamuje konečnou podobu sestavy pro kvalifikaci na The International.

Reklama
Reklama

V polovině května odešel od týmu po několika nevydařených utkáních švédský offlaner Rasmus “Chessie” Blomdin, kterého ihned nahradil teprve šestnáctiletý talent Ammar “ANMAR_THE_FUCKER” Assaf. Ani s pozměněnou sestavou se ale nepodařilo Chicken Fighters udržet v druhé divizi západoevropské DPC ligy, a tak přišla změna další. Nejnovějšího člena týmu nahradil zkušený Fin Petu “Peksu" Vaatainen, jemuž připadne na starost pozice 5. Na offlinku se vrátí Xibbe, který ji hrál již v prvních měsících po založení Chicken Fighters.

Regionální kvalifikace na The International budou probíhat od 7. do 10. července. Na TI postoupí pouze vítěz kvalifikace z každého regionu. Chicken Fighters patří do západní Evropy, kde se utkají mimo jiné s Vikin.gg a Hippomaniacs.

Aktuální sestava Chicken Fighters

  1. Charlie “CharlieDota” Arat
  2. Ondřej “Supream” Štarha
  3. Andreas “Xibbe” Ragnemalm
  4. Adrian “Era” Kryeziu
  5. Petu “Peksu” Vaatainen
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

DOTA2.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým DOTA2.cz