Coverage 5. dne ligy
Článek Coverage 5. dne ligy

Coverage 5. dne ligy

Kovajda

Kovajda

9. 5. 2020 15:58

Vzhledem k nesezení na panelu mám dnes čas všechno pro vás sepsat, tak se pojďme na dnešní tři hry podívat.

Reklama
Reklama

Hippomaniacs vs Lutea

 

Hippos do zápasu nastoupili se staronovým členem - CURRYm a je vidět, že jim tato změna prospěla a posunula je zase o kousek dál. Jsem zvědav, kam osud zanese jejich bývalého spoluhráče (OldWays), který nám ukázal, že nějaký talent má a je mi docela líto, že už ho nebudeme vídat. Zpátky ke hře. 

 

Linky se vyvíjely víceméně vyrovnaně, jedinou lehčí výhodu si dokázal získat troll s cmkou. Občas někdo na některé z linek umřel, potom se začalo trochu massfightit s tím, že Hippos se snažili dělat prostor pro trolla a bojovat 4v5, což se jim více či méně dařilo. Zlom přišel v okamžiku, kdy se Lutea pustila do pushování bottom věže, kdy se Hippos podařilo sneaknout roshana a se získaným aegisem potom vyhráli fight, který udal tempo, jakým se hra bude dále vyvíjet. Další aegisy potom Hippos vždycky vyměnili za nějakou stranu a postupem času si došli pro vítězství. Jako MVP byl zvolen CURRY, který si celou dobu díky prostoru od týmu s velkou rezervou držel první místo v networthu a dokázal této výhody využít a dotáhnout svůj tým k vyhrané hře.

  

Coverage 5. dne ligy

Coverage 5. dne ligy

 

GoGame Dogs vs NecroRaisers

  

I druhý dnešní zápas představil nové hráče z jednoho z týmů. V NecroRaisers byly dlouholetí členové Linch a wein nahrazeni mladými talenty z řad Pepeho Smíchu, kterému se do ligy nepodařilo kvalifikovat, Happ1nessem a SurLovcem. 

 

Už od začátku se hra vyvíjela ve prospěch Dogs, sice tam NR měli ve formě firstblood fightu světlý moment a pak se to i taF snažil hodně slušně rozgankovat, ale i přes to byli celou hru pozadu. Na comeback to začalo vypadat ve fightu o roshe, ale i za pomocí buybacků se Dogs podařilo fight vyhrát a nepustili hru z ruky. Jako MVP byl zvolen huesos (aka Extrakil), který předvedl perfektní hru.

 

Coverage 5. dne ligy

Coverage 5. dne ligy

 

Brute vs Inaequalis Rozbíječi

 

Do třetice zase hra s nějakou roster change. Místo Filminyho nastoupila na straně Rozbíječů Ardala a ukázala tak, že i holky mají na to hrát v Sazka eLeague a určitě tak posloužila jako inspirace všem dalším divkám v našich zemích.

 

Brute hned od startu hry ukazovali, že jsou papírově lepšími hráči. Když se Rozbíječi snažili o firstblood, Brute je krásně otočili a byl z toho doublekill. Ač byla hra celkem jednostranná, dočkali jsme se několika pěkných massfightů a bylo teda na co koukat. Fight 5 za 0 už byl jen třešničkou na dortu a netrvalo dlouho než Brute pushnuli bázi Rozbíječů úplně.

  

Coverage 5. dne ligy

Coverage 5. dne ligy

 

Ještě není úplně jisté, kdy se bude hrát dlouho očekávaný zápas eSuba vs Sampi, určitě ale příští týden uvidíme následující hry:

 

16.5. 16:00 Inaequalis rozbíječi vs Inaequalis Lutea
16.5. 17:15 eSuba vs NecroRaisers
16.5. 18:30 Hippomaniacs vs Brute
16.5. 19:45 Dogs vs Sampi
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

DOTA2.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým DOTA2.cz