Čtvrtá epizoda podcastu Dota Shrine přináší debatu o pořádání esportových soutěží
i Zdroj: DOTA2.cz
Článek Čtvrtá epizoda podcastu Dota Shrine přináší debatu o pořádání esportových soutěží

Čtvrtá epizoda podcastu Dota Shrine přináší debatu o pořádání esportových soutěží

Shovelmeister

Shovelmeister

9. 1. 2021 14:42

Podcast Dota Shrine se vrací se čtvrtým dílem zaměřeným na pořádání esportových soutěží. Pozvání přijali Vladimír "Alckor" Chadima z AR Studia a Lubomír "Coola" Mikuš z ESA.

Reklama

Čtvrtý díl podcastu Dota Shrine, který moderují Martin Rota a Michal "Shovelmeister" Mašika, se zaměřil na organizaci esportových soutěží. Pozvánku přijali dva velmi zajímaví hosté, a to Vladimír "Alckor" Chadima z legendárního AR Studia a Lubomír "Coola" Mikuš ze Studentské Esportové Asociace.

Debata byla plodná, dozvíte se například, jak se vyjednává s Valve o oficiálním zařazení turnaje do klienta hry, co je potřeba si rozmyslet před pořádáním esportové soutěže a mnoho dalšího. Došlo i na Vláďovy historky z The International 2014, kam zavítal jako oficiální komentátor.

Na závěr se konala klasická kratochvíle v podobě kola (ne)štěstí, kde si hosté vytočili zvláštní otázky, na které těžko nacházeli odpovědi.


Pořad si můžete přehrát na YouTube nebo na jedné z vašich oblíbených podcastových platforem:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

DOTA2.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým DOTA2.cz