CZLAN Challenge 2016
i Zdroj: DOTA2.cz
Článek CZLAN Challenge 2016

CZLAN Challenge 2016

Sir.Zukov

Sir.Zukov

5. 2. 2016 19:12
Reklama

Druhý ročník CZLAN Challenge se nezadržitelně blíží a já bych Vám zde rád přiblížil událost a změny, které připravujeme pro rok 2016.

Stejně jako minulý rok pro Vás připravujeme událost, která se opět ponese v duchu BYOC LAN Párty s hlavním turnajem v oblíbené MOBA hře DOTA 2. Událost se bude konat v dubnu, a to přesněji  ve dnech 15. – 17.4.2016.

CZLAN Challenge 2016
i Zdroj: DOTA2.cz

Kapacita turnaje je 12 pěti člennýchtýmů a podmínkou účasti je registrace na stránkách události:http://challenge.czlan.cz/Stranky/Registrace/Registrace.aspx

Základní představení, případně připomenutí  události máme již za sebou a je čas vrhnout se na celou řadu změn, které jsou pro vás přichystány. Minulý ročník si většina účastníků stěžovala na naši nedostatečnou zásobu piva. Z tohoto, a to i z našeho pohledu, velkého nedostatku jsme se poučili a přesunuli celou událost blíže ke zdroji , protože proč stěhovat pivo k události, když můžeme přestěhovat událost za pivem, aby i ti největší  „žíznivci“ již na námi pořádané akci nikdy více netrpěli. Letošní ročník se bude konat v kulturním sále objektu restaurace Sokolovna v obci Proboštov, kde se pivo čepuje přímo z pivního tanku. Pokud se někomu podaří dopít tento pivní tank do dna a tuto skutečnost doloží řádně vyplněným lístkem,  má automaticky nárok na vrácení svého vstupného v plné výši. Místo konání události : http://challenge.czlan.cz/Stranky/Informace/KudyTudy.aspx

Změnou místa konání události došlo k mírnému navýšení startovného na 350 Kč na  osobu. Pokud by se Vám uvedená částka zdála příliš vysoká, tak určitě sledujte naše informační kanály, protože máme připravenou nějakou tu slevovou akcičku.

V průběhu celé události bude účastníkům k dispozici i doprovodný program, kde se o vaši zábavu ve spolupráci s pořadatelem události postarají organizace SkillCraft a Mindok. Z podstaty těchto organizací můžete očekávat celou řadu miniturnajů a to jak v elektronických hrách, tak i ve hrách stolních, které jak sami zjistíte si s těmi elektronickými v ničem nezadají a mnohdy dokáží připravit hodně napínavé chvilky a radost ze hry. Doprovodný program bude volně přístupný i širší veřejnosti, takže si každý tým může přibalit i pár fanoušků, případně roztleskávaček.

Další a pro některé možná nejvýznamnější  změnou tohoto ročníku je i účast partnerů události v hlavním turnaji. Hlavní partneři, kterými pro tento rok jsou společnosti Mindok a Yenkee poskytnou do turnaje hodnotné ceny, které určitě udělají radost nejen výhercům , ale v případě cen od společnosti Mindok budou přinášet radost a zábavu i jejich okolí dlouho po této události.

Více informací a pravidla turnaje naleznete na stránkách události:

http://challenge.czlan.cz

https://www.facebook.com/events/553784568103114/

 

partneři události:

CZLAN Challenge 2016
i Zdroj: DOTA2.cz

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google
Reklama
Reklama