CZLAN Challenge 2017
i Zdroj: DOTA2.cz
Článek CZLAN Challenge 2017

CZLAN Challenge 2017

Sir.Zukov

Sir.Zukov

2. 3. 2017 15:38
Reklama

Za měsíc startuje třetí ročník tradičního klání Ústeckého kraje ve hře Dota 2! CZLAN Challenge Vám nabídne zase o kousek víc než v loňském roce. BYOC LAN Párty, konzole, virtuální realita, deskové hry a hlavně zábavu v přátelském prostředí!

CZLAN Challenge 2017
i Zdroj: DOTA2.cz

Event se bude konat, stejně jako předešlý ročník, v Proboštovské Sokolovně. Po zkušenostech a ohlasech z minulého roku jsme po vzájemné dohodě s pořadateli Bratislavského Y-Games rozhodli akci pořádat ve dnech 31.3 až 2.4.2017.

V rámci Vaší návštěvy této akce se můžete zapojit do hlavního turnaje ve hře Dota 2, který je tradičně o velmi zajímavé ceny. Nemusíte ale přijít jen kvůli turnaji, na akci se budou hrát i další skvělé tituly pro více hráčů. Pokud si s sebou nechcete brát svůj počítač, tak Vám akce nabídne možnost zahrát si na různých herních konzolích, samostatně stojících herních počítačích či si vyzkoušet horkou novinku – virtuální realitu. Krom elektronické zábavy se můžete s ostatními zapojit i do hraní deskových her, které si budete moci na místě i zakoupit se zajímavou slevou.

Hlavní turnaj celé události ve hře Dota 2 se bude hrát od sobotního rána(1.4.2017) v kapitánském režimu 5 versus 5. Z důvodů zachování pohodlí hráčů a diváků jsme se i letos je počet aktivních hráčů BYOC arény stanoven na 50 míst, proto neváhejte a registrujte se na našem webu, ať máte své místo u stolu v aréně jisté!

Užitečné odkazy:

Výhry v turnaji se stále vybírají, těšit se můžete na zajímavé herní vybavení. Již teď je ale jasné, že se bude jednat o historicky největší prizzepool v historii CZLAN Challenge, která svojí hodnotou přesáhne magických 10 000 Kč.

Co dodat, spousta her a zábavy na jednom místě, v případě potřeby téměř neomezená zásoba jídla a pití přímo na místě. Za Admin tým mohu jen prohlásit, že nás čeká rozhodně zajímavá výzva do šíleného aprílového počasí.

 

CZLAN Challenge 2017
i Zdroj: DOTA2.cz

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google
Reklama
Reklama