Další turnaj s podporou Valve je na obzoru
i Zdroj: DOTA2.cz
Článek Další turnaj s podporou Valve je na obzoru

Další turnaj s podporou Valve je na obzoru

Shovelmeister

Shovelmeister

18. 10. 2020 10:21

Valve se rozhodlo podpořit dalšího organizátora turnajů v Jižní Americe. Má tak vzniknout soutěž pro nejlepší týmy regionu o celkových 75 tisíc dolarů.

Reklama

V posledních týdnech se ukazuje slib Valve, že bude podporovat organizátory turnajů, jako pravdivý. Společnost 4D Esports představila druhé pokračování svého turnaje Realms Collide. Soutěž je určena pro Jižní Ameriku a její nejlepší organizace. Zúčastní slavné celky jako Infamous, Beastcoast nebo Thunder Predator.

Další turnaj s podporou Valve je na obzoru
i Zdroj: DOTA2.cz

První sezóna úspěšného turnaje proběhla online na pomezí dubna a května tohoto roku. Hrálo se celkem o 10 tisíc dolarů a z vítězství se radovali hráči týmu Beastcoast. Ve druhé sezóně se bude hrát o 75 tisíc dolarů, bude to tak největší Dota 2 turnaj v Jižní Americe. Bojovat o první místo se bude skoro celý měsíc, a to od 9. listopadu do 6. prosince.

Valve se do projektu zapojí jako zaštiťovatel a sponzor. Přispěje na prize pool a produkci turnaje, přesná částka však není známá. Pořadatelé připravili k oznámení speciální video a lore k turnaji. V něm se dozvídáme o posedlosti Ember Spirita zlým duchem. Kvůli osvobození svého bratra od zlé bytosti se musí Void Spirit a Earth Spirit spojit. Boj může začít.

Nedávno Valve oznámilo, že podpoří třinácté pokračování oblíbeného Dota Summitu a největší jihoamerickou ligu Movistar Liga Pro Gaming S6. Pravděpobobně se v následujících dnech a týdnech dozvíme jména dalších soutěží, které díky Valve vzniknou.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

DOTA2.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým DOTA2.cz