Dasnet Pickup znovu ožil!
i Zdroj: DOTA2.cz
Článek Dasnet Pickup znovu ožil!

Dasnet Pickup znovu ožil!

Kovajda

Kovajda

1. 8. 2014 08:34

Elitní československá inhouse liga je opět v provozu.

Reklama
Reklama

Pickup byl vždy místem, kde se scházeli ti nejlepší hráči naší DotA scény. Byl první in-house ligou v našich končinách a s malými přestávkami fungoval po celou dobu éry Warcraft III Doty, nejdříve na Gareně, později na RGC.

 

Projekt takového ražení u nás momentálně chybí, a tak se naši šikovní programátoři, jmenovitě 3DMark, ALIEN a LentilkaMan rozhodli, že se pokusí tuto starou tradici obnovit a pomůžou Pickupu povstat z mrtvých a obnovit jeho starou slávu.

 

Kvalita hráčů Pickupu je zajištěna tím, že pro hraní na něm si musíte podat Vouch Request nebo Team Vouch Request. Pro jeho schválení nestačí být průměrným hráčem, musí ve Vás být něco navíc. Jestli ve Vás tohle "něco" je, nebo není, posoudí náš tým zkušených Voucherů.

 

Občas se stane, že i tímhle nekompromisním výběrovým řízením projde někdo, kdo na Pickupu nemá co dělat. V tom případě můžete podat Ban Request, kterým se bude zabývat Pickup Staff, aby posoudil případné prohřešky daného člověka proti pravidlům a určil, jaký trest hříšníka nemine. 

  

Znovuzrozený, optimalizovaný pickup běží už tři dny a počet odehraných her/den strmě stoupá, včera to bylo skoro 40 a v některých chvílích paralelně běžely i 3 hry. 

 

Dasnet Pickup znovu ožil!
i Zdroj: DOTA2.cz

 

Důležité odkazy:

Pickup

Pravidla a návod na podání requestu

Vzor requestu

Místo pro představení pro příchozí uživatele (nutnost pro podání VR)

Aktuální tabulka pořadí hráčů

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

DOTA2.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým DOTA2.cz