Dendiho organizace B8 opět mění sestavu
i Zdroj: DOTA2.cz
Článek Dendiho organizace B8 opět mění sestavu

Dendiho organizace B8 opět mění sestavu

Shovelmeister

Shovelmeister

17. 3. 2021 09:31

Organizace B8 slavného hráče Danila "Dendi" Ishutina se stále potýká s nedostatečnými výsledky. Vedení se proto opět rozhodlo razantně změnit sestavu.

Reklama

Na začátku ledna přišli do organizace tři brazilští hráči RdO, Sexyfat a Duster. Od nových posil se čekalo, že dokáží dotáhnout tým do první divize CIS DPC ligy, to se však nepovedlo. Stále však měli šanci zvítězit v divizi druhé a dostat se do bojů o Major alespoň v další sezóně. Nižší soutěž ale dopadla pro B8 naprosto katastrofálně, ze sedmi zápasů dokázala Dendiho pětice vyhrát pouze jeden. Tým si připsal poslední místo a vypadl by z DPC ligy úplně, nebýt spojení s týmem XactJlepbI, který se v soutěži udržel.

Neúspěšné tažení v DPC lize vyústilo v odchod všech tří hráčů, kteří přišli na začátku roku. Duster a Sexyfat jsou momentálně volnými agenty, RdO se ihned stal členem týmu lvlUP.

Dendiho organizace B8 opět mění sestavu
i Zdroj: DOTA2.cz

RdO, Duster a Sexyfat opouští B8.

Jsme jim vděční za jejich příspěvek k rozvoji týmu a za jejich reprezentaci. Přejeme jim hodně štěstí!

Aktuálně zústávají v týmu pouze Dendi a [T]SA.

V nové sestavě kromě zmíněných dvou hráčů budou Aleksandr "Nofear" Churochkin z XactJlepbI a dva dosud volní agenti Vladislav "DkFogas" Frolov a Alimzhan "watson" Islambekov.

Tým zatím nemá naplánované žádné zápasy, pravděpodobně ho uvidíme v akci až ve druhé sezóně DPC ligy.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

DOTA2.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým DOTA2.cz