Dendiho organizaci opustili dva hráči
Článek Dendiho organizaci opustili dva hráči

Dendiho organizaci opustili dva hráči

Shovelmeister

Shovelmeister

9. 12. 2020 10:42

Organizace B8, kterou založil oblíbený hráč Danil "Dendi" Ishutin se stále nevymanila ze špatných výsledků a nejspíše proto přichází o dva hráče.

Reklama
Reklama

Jeden z nejznámějších hráčů planety a mistr světa roku 2011 Danil "Dendi" Ishutin založil v lednu vlasní organizaci B8, za kterou i sám hraje. Zcela jistě ale měl daleko vyšší očekávání, co se týče výsledků. Za celou dobu existence nedokázal tým obsadit ani jednu medailovou příčku na sebemenším turnaji.

Nyní po neúspěchu v kvalifikaci EPIC League přišly na řadu další personální změny. Tentokrát odchází carry hráč Arets "Crystallis" Remco a Dmitriy "Fishman" Polishchuk působící na pozici 5. Crystallis se v současné době drží na špičce evropského žebříčku, neměl by pro něj tedy být problém najít si v dohledné době nové angažmá.

Dendiho organizaci opustili dva hráči

Organizace již prostřídala ve svých řadách všechny hráče, až na samotného Dendiho. Nastává tak otázka, zda Dendi stále ještě na hraní profesionálních zápasů má.

K týmu by se mohli přidat volní hráči jako Cooman, Pasha, krylat nebo BZZ. Organizace bude nepochybně chtít doplnit kádr co nejdříve, aby se stihl sehrát před obnovením DPC sezóny v lednu příštího roku.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

DOTA2.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým DOTA2.cz