Do hry přišla nová sezóna Dota Plus. Co nabízí?
i Zdroj: DOTA2.cz
Článek Do hry přišla nová sezóna Dota Plus. Co nabízí?

Do hry přišla nová sezóna Dota Plus. Co nabízí?

Shovelmeister

Shovelmeister

2. 3. 2021 15:52

Zimní sezóna Dota Plus končí a začíná ta jarní. Kromě nové truhly jsme se dočkali i změn u relikvií a guildovních odměn.

Reklama
Reklama

První novinkou je vylepšování relikvií u jednotlivých hrdinů. Nyní můžete získávat úrovně jednotlivých relikvií, jakmile překročíte určité množství statistiky, kterou počítá. Například pokud hrajete za Juggernauta a vlastníte relikvii "Kritické poškození", tak za každých 100 000 vámi uděleného kritického poškození získáte jednu úroveň této relikvie. Za každou úroveň na obyčejné relikvii hráč obdrží 5 XP, za každou úroveň na vzácné relikvii je to šestinásobek.

Od nového updatu je rovněž možné vylepšovat relikvie plnit úkoly pro hrdiny v módu Turbo. Do dané relikvie se bude počítat jen polovina statistik (dáte 100 000 poškození, započítá se pouze 50 000) a úkoly jdou splnit maximálně na jednu hvězdu.

Ani na novou truhlu se nezapomnělo. Tentokráte je v ní celkem 11 setů + velmi vzácný kurýr. Každá truhla stojí deset tisíc střepů a čím více jich otevřete, tím větší máte šanci na získání kurýra.

Rovněž se obnovily sezónní úkoly, díky kterým můžete získat až 115 200 střepů. Nakonec vývojáři změnili i odměny za pořadí guildy, včetně hlášek. Nyní jsou dostupné tyto hlášky:

  • "It´s looking spicy"
  • "唉唉唉!唉?唉 …"
  • "Это ГГ"

Současná sezóna bude trvat přibližně tři měsíce. V létě se určitě dočkáme nové truhly, změny hlášek do chatovacího kolečka a obměny sezónních úkolů. Další novinky dosud nejsou známé.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

DOTA2.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým DOTA2.cz