Dota 2 exhibice se uskuteční již tuto neděli
Článek Dota 2 exhibice se uskuteční již tuto neděli

Dota 2 exhibice se uskuteční již tuto neděli

Shovelmeister

Shovelmeister

18. 9. 2021 14:00

Exhibiční utkání mezi týmy Mindcat Esports a L2P proběhne již v neděli 19. září. Kromě toho si budou moci fanoušci vyzkoušet 1v1 zápas proti jednomu z nejlepších českých hráčů.

Reklama
Reklama

Exhibiční utkání pořádané komunitou Lucie.ai se kvapem blíží. V neděli 19. září od 14 hodin se odehraje utkání mezi elitními českými organizacemi Mindcat Esports a L2P a poté budou následovat soutěže pro diváky o zajímavé ceny.

Dota 2 exhibice se uskuteční již tuto neděli

Program exhibice:

  1. Exhibiční zápas MINDCAT Esports vs L2P
  2. Divácká soutěž 1v1 mid only
  3. Druhý exhibiční zápas MINDCAT Esports vs L2P
  4. Lobby s profesionálními hráči

Celou akcí budou diváky provázet analytik Dan “Dannymon” Prošek a oblíbený streamer Lukáš “Mexxess” Víra. V divácké soutěži se utkají dva vybraní diváci s předním českým midlanerem Danielem “Scream” Stýblem aktuálně hrajícím za tým eSuba. Účastníci soutěže se nemusí bát prohry, odměna na ně čeká bez ohledu na výsledek zápasu.

V závěrečném lobby si zahraje osm vylosovaných diváků klasický 5v5 zápas s profesionálními hráči a dva nejlepší z nich si rovněž odnesou odměnu. Do soutěží se můžete hlásit až do začátku exhibice na oficiálním webu akce.

Ceny za soutěže:

  • 4x Karton drinků Semtex Focus
  • 4x Poukaz na 20 € na Steam
  • 2x 1ks Produktu Insinkt.gg dle vlastního výběru
  • 4x 50% sleva na nákup až 4 ks produktů instinkt.gg
Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

DOTA2.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým DOTA2.cz