Dota Pro Circuit Rewind a The International Lowdown
i Zdroj: DOTA2.cz
Článek Dota Pro Circuit Rewind a The International Lowdown

Dota Pro Circuit Rewind a The International Lowdown

aderrall

aderrall

9. 8. 2018 17:41

Posledné dni plné čakania na začatie The International 2018 si môžeme takto aspoň trochu skrátiť.

Reklama

Každý tradične očakával aj tento rok videá pred začatím udalosti od Jake-a "SirActionSlacks" KanneraKomunite, ktorá sa usilovne spytovala na to, či bude pokračovať len odkázal, že pracuje na jednom projekte a dúfa, že to bude stáť za to.

 

Dnes sme sa konečne dozvedeli, že tento rok bude Valve odpočítavať dni do začiatku The International a celé to nebude tvorené nikým iným, než Slacksom.

 

   

Nové video uvidíme každý deň o 10:00 AM PDT (19:00 u nás), v ktorom nám budú odprezentované 3 tímy z 18 účastnených. Sledovať ho budeme môcť na oficiálnom youtube  alebo twitch kanály.

 

Na dnes tu máme následovné tímy:

 

Mineski:

 

 

Optic Gaming:

 

  

Team Liquid:

  

  

Zdroj: dotablog

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

DOTA2.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým DOTA2.cz