DreamLeague Season 12 bude hostit Nizozemsko
i Zdroj: DOTA2.cz
Článek DreamLeague Season 12 bude hostit Nizozemsko

DreamLeague Season 12 bude hostit Nizozemsko

Zludos

Zludos

13. 6. 2019 08:53

DreamLeague Season 12 se bude pořádat v nizozemském městě Rotterdam.

Reklama

      Následující turnaj DreamLeague Season 12 bude hostit Nizozemsko, konkrétně město Rotterdam. Organizátoři se poprvé rozhodli vzít turnaj do Holandska a zařadit ho do události DreamHack Rotterdam. Bude se konat v Rotterdamské Ahoy aréně mezi dny 18. a 20. října 2019. Vítěz si odnese 250 000 USD. Turnaj nejspíše nebude součástí 2019-2020 Dota Pro Circuit Season. Největší ukazateli jsou datum, které je jen pár dní před již dávno oznámeným ESL Hamburk a také prize pool. 
    
      " Jsme velmi rádi, že budeme hostit 12. sezonu turnaje Dota 2 právě v Rotterdam Ahoy. Je to poprvé co takhle velký turnaj bude v Beneluxu. Je to skvělá příležitost, jak se stát jedničkou v esportu v naší zemi. Turnaj určitě přitáhne spustu fanoušků a je to skvělé rozšíření pro naši událost," řekla Jolanda Jansen, CEO Rotterdam Ahoy. 

DreamHack Dota @DreamHackDota

Time to go on a glorious adventure!

We’re sailing to uncharted territory, where no CORSAIR DreamLeague has been before - Rotterdam! http://dreamhack.com/dreamleague 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

DOTA2.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým DOTA2.cz