EPIC League: Vikin.gg postupují do Upper Bracketu
i Zdroj: DOTA2.cz
Článek EPIC League: Vikin.gg postupují do Upper Bracketu

EPIC League: Vikin.gg postupují do Upper Bracketu

Shovelmeister

Shovelmeister

8. 12. 2020 15:17

Skupinová fáze EPIC League je u konce a jediný český zástupce Miroslav "BOOM" Bičan s Vikin.gg postupuje ze skupiny do horní části pavouka.

Reklama

Vikin.gg vstoupili do turnaje vskutku náramně. První čtyři série vyhráli a dominovali tak celé tabulce. Podařilo se jim mimo jiné rozdrtit i vládce světového žebříčku Secret nebo dvojnásobné mistry světa OG. Během skupinové fáze ještě přidali vítězství nad Virtus.Pro a novým supertýmem Just Error, kde hrají hvězdy jako Ramzes666 nebo Sumail. Naopak nešťastně pro ně skončila utkání s týmy Nigma, Alliance a Natus Vincere.

Do play-off se kromě Vikin.gg probojovali i Virtus.Pro, Na´Vi, Secret, OG, Liquid, Nigma a Yellow Submarine z druhé divize. S první ligou se rozloučili Alliance a mudgolems, což pravděpodobně vedlo k odchodu jejich midlanera Boraniji.

Pavouk vyřazovací fáze je již stanoven. Na Vikin.gg čekají Na´Vi, kteří je dokázali ve skupině porazit 2:1 a předchozí vzájemný zápas rovněž vyzněl lépe pro Ukrajince. V dnešní době jsou však týmy tak vyrovnané, že utkání může dopadnout jakkoli.

EPIC League: Vikin.gg postupují do Upper Bracketu
i Zdroj: DOTA2.cz

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

DOTA2.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým DOTA2.cz