ESL One Katowice
i Zdroj: DOTA2.cz
Článek ESL One Katowice

ESL One Katowice

Skeli77

Skeli77

11. 1. 2018 17:57

Ideální šance pro české a slovenské fanoušky zažít velkou Dota 2 akci, na které mohou vidět profesionální hráče a oblíbené týmy.

Reklama

Katowice jsou město v Polsku, do kterého trvá cesta autem z Ostravy okolo jedné hodiny. Turnaj, který se zde koná, je tudíž pro většinu fanoušků mnohem dostupnější než například ESL One Hamburg. Jelikož se jedná o první Dota Major v Polsku, čekáme, že půjde o velkolepou podívanou..

 

ESL One Katowice
i Zdroj: DOTA2.cz

 

ESL One Katowice se koná v místní Spodek aréně od 23. do 25. Února. Vstupenky lze zakoupit zde. Levnější vstupenka na víkend stojí 600 Kč. Premium vás vyjde na 2 500 Kč, ale poskytne lepší místa k sezení. Pokud plánujete tuto akci navštívit tak neváhejte se sháněním ubytování, protože termín je velmi nabitý a mnohé hotely již mají vyprodáno.

 

Na ESL One Katowice bylo přímo pozváno 8 týmů. Ovšem dohromady bude o výhru soupeřit 16 celků. Zbylých 7 vzejde z uzavřených kvalifikací a poté bude ohlášeno, kdo se stane posledním, šestnáctým účastníkem.

 

ESL One Katowice
i Zdroj: DOTA2.cz

Tento víkend (6. 1. - 7. 1. 2018) proběhly open kvalifikace, kterých jste se mohli zůčastnit i vy. Každý z šesti regionů zde získal 4 reprezentanty. Ti postoupili společně s dalšími osmi pozvanými týmy pro každý region do uzavřených kvalifikací. Přehled účastníků najdete zde. Z každé oblasti se dostane na samotný Major jeden tým. Výjimkou je Evropa, která bude mít dvě místa.

 

Od 9.1. do 12.1 se hrají již zmíněné uzavřené kvalifikace. Pro nás je divácky zajímavý tým PENTA Sports, ve kterém hraje slovenský hráč oliver, dříve známý jako Skiter. PENTA Sports se v pátek 12.1. v semifinále utká s Team Kinguin. Hra má začít ve 20:00 a měla by být ke shlédnutí na některém z joinDOTA kanálů.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google
Reklama
Reklama