"gejmři" zveřejnili novou organizaci
Článek "gejmři" zveřejnili novou organizaci

"gejmři" zveřejnili novou organizaci

Skeli77

Skeli77

18. 3. 2020 18:48

Jeden z hlavních adeptů na vítězství Sazka eLEAGUE ohlásil gamingovou organizaci.

Reklama
Reklama

Jedním z prvních čtyř kvalifikovaných týmů Sazka eLEAGUE Dota 2  powered by iSport.cz jsou "gejmři". Bývalé Hippomaniacs doplnil Mambos. Do ligy nastoupili ve velkém stylu celkovou výhrou první kvalifikace.

 

Dnes jsme se dočkali ne úplně překvapivé novinky. Máme první tým, který si pro účely ligy sehnal gamingovou organizaci, která ho bude podporovat. "gejmry" pod sebe přijala organizace Sampi, která teď může spokojeně prohlásit, že ukořistila jedny z hlavních adeptů na výhru.

 

Sestava:

Pavel "Mambos" Beneš

Ondřej "Supream^" Štarha

Jonáš "SabeRLighT-" Volek

Petr "Muf" Fojtík

Jan "sehny" Sehnal

 

 

"gejmři" zveřejnili novou organizaci

 

Tým má za sebou mnoho úspěchů a má zkušenosti z mezinárodní scény. Mezi největší úspěchy patří první místo v evropské kvalifikaci na WCG 2019 v Athénách. Následně kluci ve finále v Číně ukořistili krásné čtvrté místo. Asi nejvíce se však tým proslavil svými výkony v kvalifikaci na The International 2019, kde v evropské kvalifikaci skončil na třetím místě.

 

Těšíme se na další novinky v CZ/SK komunitě, které jsou podpořeny děním okolo Sazka eLEAGUE.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

DOTA2.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým DOTA2.cz