Hippomaniacs končí na třetím místě v kvalifikaci na TI. Postupuje Chaos Esports Club.
i Zdroj: DOTA2.cz
Článek Hippomaniacs končí na třetím místě v kvalifikaci na TI. Postupuje Chaos Esports Club.

Hippomaniacs končí na třetím místě v kvalifikaci na TI. Postupuje Chaos Esports Club.

NewMattress

NewMattress

15. 7. 2019 20:17

V evropské části kvalifikace na The International 2019 obsadili čeští Hippomaniacs po výborných výkonech třetí místo. Vítězství v kvalifikaci a jediný volný slot na TI pro sebe urvali Chaos Esports Club. Hippos však nemají čas smutnit a musí se připravit na cestu do Číny, kde se zúčastní finále World Cyber Games 2019 konaného od 18. července.

Reklama

V právě proběhnuté kvalifikaci na The International 2019 obsadili Hippomaniacs v její evropské části třetí místo. I když předváděli výborné výkony a v základní části, kterou dokonce vyhráli, porazili oba favority kvalifikace (The Final Tribe a Chaos Esports Club), v play off se museli před těmito celky sklonit a skončili tak těsně pod branami finále. S výše zmíněné dvojice nakonec byli úspěšnější Chaos Esports Club, kteří celé finále ovládli jednoznačným výsledkem 3:0.

Nicméně si Hippomaniacs alespoň potvrdili, že mohou svádět vyrovnané souboje se špičkovými týmy, což může být velká inspirace a motivace do nadcházejícího offline turnaje, kterého se Hippos zúčastní. Již 18. července vypukne v Číně finále World Cyber Games 2019 s dotací 140 000 USD, na které se Hippos nedávno kvalifikovali. Věřme, že se Hippos rychle otřepou a mimo slávy a prestiže si z čínského finále dovezou i slušnou finanční prémii.

Mimo evropské části se hrála kvalifikace v dalších pěti regionech, z nichž vzešly následující postupující týmy na TI:

North America - Forward Gaming;

South America - Infamous;

CIS - Natus Vincere;

China - Royal Never Give Up;

Southeast Asia - Mineski.


Již je tak známo všech 18 týmů, které se zapojí do bojů na TI 2019, které vypukne 15. srpna.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

DOTA2.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým DOTA2.cz