Hippomaniacs nás budou reprezentovat na Mistrovství světa
Článek Hippomaniacs nás budou reprezentovat na Mistrovství světa

Hippomaniacs nás budou reprezentovat na Mistrovství světa

Shovelmeister

Shovelmeister

29. 9. 2020 08:27

Hippomaniacs vyhrávají českou kvalifikaci na MS pořádané Mezinárodní esportovou asociací. Během turnaje porazili elitní české týmy jako Rozbíječi nebo eSuba, postup si tedy rozhodně zaslouží.

Reklama
Reklama

Do hlavní části turnaje postoupily tři týmy z otevřených kvalifikací, a to Inaequalis.Rozbíječi, Hippomaniacs a Lidovej Gaming. Čtvrtým týmem se stala eSuba díky přímé pozvánce.

Hroši prošli do finále přes Rozbíječe a eSubu zcela bez problémů, stejně jako tomu bylo v Sazka eLeague. Zajímavé to začalo být až ve finální BO3 sérii s druhým nejlepším českým týmem eSuba. V tomto utkání nastoupil i hvězdný midlaner Miroslav "BOOM" Bičan.

V první hře zcela jednoznačně ovládl linku a se svým Shadow Fiendem drtil soupeře. Perfektní souhra ale pomohla Hippomaniacs přehrát eSubu v teamfightech a BOOMova chyba na konci zápasu stála jeho tým cenný bod.

Druhý tým v žebříčku Sazkaligy se však nehodlal vzdát a připravil nám parádní podívanou na druhé mapě. Opět se nejvíce blýskl BOOM s Morphlingem, který držel eSubu nad vodou, i když prohrávala i o více než 40 tisíc zlaťáků. Ve hře jsme se dočkali dokonce čtyř Divine Rapierů a extrémně napínavých teamfightů s řadou vykoupení. Nakonec se Digi se svým Faceless Voidem nechal odchytit, a tím se zápas uzavřel.

Hippomaniacs nás budou reprezentovat na Mistrovství světa

Hippomaniacs si postup vydřeli a rozhodně zasloužili. Nyní je čeká evropské finále, kde jejich největším rivalem bude Bělorusko, případně výběr Rusů. Detaily jako datum konání turnaje, či kolik týmů postupuje, ještě nejsou známé.

Hippomaniacs nás budou reprezentovat na Mistrovství světa

Sestava Hippomaniacs

Vojtěch "Curry" Novák
Pavel "Mambos" Beneš
Marek "Tipek" Rytíř
Petr "Muf" Fojtík
Jan "Sehny" Sehnal

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

DOTA2.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým DOTA2.cz