Hippomaniacs vyhráli kvalifikaci na GG.Bet Invitational Season 1
Článek Hippomaniacs vyhráli kvalifikaci na GG.Bet Invitational Season 1

Hippomaniacs vyhráli kvalifikaci na GG.Bet Invitational Season 1

Skeli77

Skeli77

1. 10. 2018 18:01

Český Dota 2 tým Hippomaniacs si jako vítěz otevřené kvalifikace vybojoval účast v turnaji o $50,000!

Reklama
Reklama

Pravděpodobně je znáte spíše pod názvem eEriness, ale nově patří tento stack pod novou organizaci Hippomaniacs.

 

Ve složení: Curry, Supream^, SabeRLighT-, Muf a sehny prošel tým úspěšně celou kvalifikací na GG.Bet Invitational Season 1.

 

Kapitán týmu sehny se s námi podělil o své dojmy z průběhu celé kvalifikace: 

Pravidlo, že v open kvalifikacích bývají první kola poměrně jednoduchá, v tomto případě neplatilo. Již druhou hru jsme narazili na tým BursA Esports (EGM, Rajjix, Pingvicek, ...) a po prozkoumání bracketu nám bylo jasné, že bude jen hůře. Po vítězství nad BursA Esports jsme se museli prokousat přes Bone7 a Sedoy stacky až do finále, kde na nás čekal tým URUKHIGH (nedávno složený tým okolo Funnika, pod vedením eL lisashe z bývalých Kinguin). Naše vzájemná historie hovořila v náš neprospěch, tento tým nás totiž před týdnem vyřadil z kvalifikace na Taurora cup, kterou nakonec vyhrál. Pop první prohrané hře v Best of 3 sérii nám bylo jasné, že "This won't be an easy mission cause Jonáš slows the expedition". Naštěstí se nám díky předchozím zkušenostem s tímto soupeřem podařilo identifikovat a vybanovat jejich klíčové hrdiny a otočit sérii v náš prospěch.

Do turnaje bylo přímo pozváno 7 týmů a jeden jediný tým se mohl kvalifikovat. Hlavní část turnaje se hraje od 1. do 7.10. Všech 8 týmů je rozděleno do dvou skupin, ve kterých se hraje formátem double-elimination. Všechny hry jsou Best of 3. Z každé skupiny postupují dva nejlepší týmy do Playoff.

 

Hippomaniacs vyhráli kvalifikaci na GG.Bet Invitational Season 1

 

V prvním zápase se Hippomaniacs utkají s Alliance, kteří zažívají comeback, kvalifikovali se na The Kuala Lumpur Major a dokonce vyhráli EU & CIS kvalifikaci na ESL One Hamburg.

 

Tento zápas se hraje ve středu 3.10. od 19:00.

 

Tyto zápasy můžete sledovat na twitch kanálu Cechiho, který kluky svým komentářem podporoval i při kvalifikaci.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

DOTA2.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým DOTA2.cz