Hlasování do Midasky 2014
i Zdroj: DOTA2.cz
Článek Hlasování do Midasky 2014

Hlasování do Midasky 2014

Kovajda

Kovajda

4. 1. 2015 20:32

Měli jste několik dní na nominace, tak se pojďme společně podívat, kdo nominacemi prošel a za koho budete mít teď možnost zase zhruba týden hlasovat.

Reklama
Reklama

Nominací od vás přišlo skoro 150, protřídili jsme je na konečných 127 (asi třikrát spam Tipek na všechny kategorie, jsi fakt dobrá online akce, Máro, jednou všude rejd, pak tam bylo pár rádoby vtipálků a několik hlasujících, kteří nepochopili, že anketa je tuzemská a cpali nám tam singsinga, secrety a tak) a pečlivě jsme vše spočítali. Za nominovaného jsme považovali kohokoliv, kdo dostal alespoň 5 nominací.

 

Hlasování do Midasky 2014
i Zdroj: DOTA2.cz

 

Sehny musí bejt fakt dobrej, když je nominovat jako supp i jako carry, šikulka :) Těch carry playerů tu máme oproti midařům nějak podezřelé málo, no aspoň máte u midu z čeho vybírat.. Moc nechápu, co dělám mezi komentátorama, asi nějaká banda trolů, ale tak whatever, ať máte radost.. Jo a LanCraft se musel fakt hodně líbit, když ho 4 lidi chtěli nominovat jako Online turnaj roku. 

 

Nemá cenu sem psát nějaký slohy, hlasujte tady - zase to necháme otevřené do soboty, pak proběhne vyhlášení vítězů a rozdání zasloužených ikonek.

 

Hodně štěstí všem :)

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

DOTA2.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým DOTA2.cz