IronBranch Eaglesong – play-off
i Zdroj: DOTA2.cz
Článek IronBranch Eaglesong – play-off

IronBranch Eaglesong – play-off

lyso

lyso

7. 4. 2016 18:16
Reklama
Reklama

Po skupinové fázi je na řadě fáze play-off, do které se dostalo 16 týmů. Play-off se bude hrát od 9.4. do 23.4. na webu playzone.

 

Pravidla pro play-off:

Zápasy jsou od sebe odděleny co 2 dny. Pokud některý tým nemůže v daný termín, má jedinou možnost odehrání den předem. Nicméně musí si to domluvit s druhým týmem, jinak se zápas musí odehrát v určeném čase s náhradníky.

Pokud týmy neodehrají zápas do půlnoci uvedeného dne, jsou oba diskvalifikovány. Pokud jeden bude připraven a druhý nebude reagovat = kontumace ve prospěch připraveného týmu.

Pokud nebude ve hře streamer, hráči mohou streamovat. Nastavení streamu (zpoždení) je ovšem na nich. Na protesty typu: „Oni se nám dívali na stream, na wardy.“ atd. nebude brán zřetel.

Stream z turnaje

Stream přednostně zajištuje AR Studio. Pokud AR Studio nebude streamovat, má možnost kdokoliv z hráčů streamovat turnaj. Odkazy na jejich stream musí hráč, který streamuje, přidat na stránku zápasu na PZ, případně poslat na sociální síť.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

DOTA2.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým DOTA2.cz