IronBranch Eaglesong turnaj o 10 000 Kč
i Zdroj: DOTA2.cz
Článek IronBranch Eaglesong turnaj o 10 000 Kč

IronBranch Eaglesong turnaj o 10 000 Kč

lyso

lyso

2. 2. 2016 17:26
Reklama

Po dvouměsíční pauze, která byla zapříčiněna vánocemi a studijními povinostmi, je IronBranch turnaj zpět. Máme pro Vás připraven další turnaj o 10 000 Kč a body do celkového hodnocení turnaje.

IronBranch Eaglesong je druhý turnaj ze série pěti turnajů s celkovým prize poolem 100 000 Kč. V každém z pěti turnajů se hraje o 10 000 Kč. Za každý turnaj se také získávají body, nejlepších osm týmů si to rozdá ve finálovém turnaji o 50 000 Kč.

Druhý turnaj s názvem Eaglesong bude mít opět dvě fáze: Skupiny pro 32 týmu a double elimination play off pro 16 nejlepších týmu ze skupin. Místo ve skupinové fázi mají automaticky  zajištěny všechny týmy, které se v minulém turnaji umístili na 1 – 8. místě a radikálně nezměnili soupisku. Pokud bude v registraci více týmu, než je kapacita turnaje, proběhne kvalifikační turnaj.

Týmy, které se umistily na 1 – 8. místě v minulém turnaji, se nemusí opět registrovat, je však potřeba poslat zprávu na lyso (zavináč) ironbranch (tečka) cz, kde oznámí, že plánují účast v dalším turnaji. Zbytek týmů se do kvalifikačního turnaje registrovat musí.

Kvalifikační turnaj se bude hrát na webu playzone, registrace do kvalifikačního turnaje = registrace do celého turnaje, odkaz na registraci je ZDE. Formát kvalifikace bude oznámen po ukončení registrace, kdy bude jasné kolik týmu se registrovalo do turnaje.

Předběžný harmonogram turnaje:

2.2 – 14.2. – Registrace do turnaje
15.2. – 28.2 – Kvalifikace
1.3. – 20.3. – Skupinová fáze
21.3. – 3.4 – Play off fáze

Pro zprávy o IronBranch turnaji sledujte web www.ironbranch.cz a také IronBranch FB stránku.

Protože IronBranch turnaj dělají nadšencí, kteří toho moc neodadminovali, přizvali jsme si do admin týmu ostříleného Kovajdu. Stream je od minulého turnaje také změněn. Turnaj bude streamován AR Studiem. Doufáme, že tyto  změny povedou k lepší sledovanosti a větší účasti.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google
Reklama
Reklama