Kyjevský Major už je za dveřmi!
i Zdroj: DOTA2.cz
Článek Kyjevský Major už je za dveřmi!

Kyjevský Major už je za dveřmi!

Skaut

Skaut

21. 4. 2017 18:06

Jak se praví v Buláncích: "Kdo se vleče, neuteče." Ale Vám další z velkých akcí utéct může, protože čas se vléct rozhodně nebude!

Reklama

Závěrečné přípravy ve formě chlazení šampaňského jsou v plném proudu. Očekávaná show vypukne v pondělí 24. dubna v 8:00. Tak si taky pro sklenku skočte, ať můžete zapíjet první vítězství vašich favoritů nebo zapíjet žal díky jejich prohře. Důvod se vždycky najde. Předně se ale ujistěte, že jste nezapomněli vyplnit vaše predikce a sestavy, protože dříve to prostě nemůže začít!

Jakmile proběhne Group Stage, můžete se těšit na hlavní událost. Ta odstartuje ve čtvrtek 27. dubna v 9:00 a bude vysílána z Národního paláce umění v Kyjevě. Šestnáct nejlepších světových týmů se utká o poslední vítězství před hlavní událostí roku v Dotě 2 The International, která proběhne v srpnu. Takže praštěte sebou do té nejpohodlnější postele, co máte, nalaďte Twitch či jiný stream a sledujte, jak to všechno dopadne!

  

The International 

 

Kyjevský Major už je za dveřmi!
i Zdroj: DOTA2.cz

 

Jakmile se dozvíme, kdo v Kyjevě vyhrál a kdo nakonec odešel s prázdnou, pohledy hráčů se upřou k následující akci. Tou je již zmíněný The International. Kdo asi bude tento rok ten nejlepší a odnese si tak trofej toho nejlepšího týmu v Dotě 2?

Jak uvádí oficiální stránky, je také pomalu na čase odhalit Battle Pass pro tuto velkolepou akci a začít se připravovat na tuto každoroční oslavu. V letošním roce dojde k rozlišení hráčů, kteří podpoří přímo The International a přispějí tak přímo k prizepoolu - položky získané v Battle Passu zůstanou exkluzivní do příštího The International. Položky, které získáte, můžete někomu věnovat. S extrémně vzácnými položkami (Ultra Rare) pak mohou hráči obchodovat, stejně jako tomu bylo v minulosti.

Pro týmy, které se chtějí připojit, je důležité zmínit to, že regionální kvalifikace The Internationalu proběhnou ve dnech 26. - 29. června. Tehdy se zjistí koneční soutěžící, kteří se spolu utkají v Seattlu v termínu 7. - 12. srpna o titul "Bábovky roku 2017".

 

A protože je pátek večer a vy si zasloužíte za tento pracovní týden malou odměnu (omlouvám se všem, kteří víkend stráví v robotě), přidávám na závěr ještě infrormace k patchům, které vyšly v průběhu posledních dní.

 

Kyjevský Major už je za dveřmi!
i Zdroj: DOTA2.cz

 

Tento update obsahuje přidání statistik, které najdete v klientovi pod položkou Hrdinové - (vyber hrdinu) - Informace. Jsou tak k dispozici podrobnější popisy atributů, popis útoků a další nesmysly, které už zajisté umíte všichni vzorně nazpamět.

Valve se také zaměřilo na naše stroje a opět došlo k vylepšení výkonu. Takže týmové rvačky na low-end konfiguracích teď budou dělat méně nepořádku. Tak schválně. Další změny jste již zaznamenali v , takže přelaďte o stránku dál, tady už se dnes nic nového nedozvíte. :-)

 

Zdroj: Blog Dota 2

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google
Reklama
Reklama