LanCraft 2015 už klepe na dveře!
i Zdroj: DOTA2.cz
Článek LanCraft 2015 už klepe na dveře!

LanCraft 2015 už klepe na dveře!

Kovajda

Kovajda

8. 7. 2015 19:34

Zbývá 14 dní do největší události československého e-sports roku a tak je nejvyšší čas představit tuhle akci potenciálním nováčkům a staré pardály připravit na novinky, které na ně tento rok čekají. A že jich není málo!

Reklama
Reklama

Jak mnozí z Vás jistě ví, LanCraft je už několik roků tou největší (a nejlepší) LAN akcí, kterou na našem území máme a každý rok se vyvíjí a stává se lepším a lepším, aby přilákal větší množství hráčů a ukázal jim, že atmosféra LANek je úplně o něčem jiném než atmosféra online turnajů.

 

Pro drtivou většinu lidí, kteří tuhle atmosféru zažijí, se stává drogou a každý rok se na LC rádi vrací. Tím pádem má LanCraft stále víc fanoušků, což mě přivádí k první a asi největší změně - Staré Město u Uherského Hradiště mělo své kouzlo a po několik roků bylo naším domovem, ale bohužel není nafukovací a tak, vzhledem k tomu, jak rychle LanCraft roste, bylo potřeba najít nějaké nové, větší místo..

 

Tím místem je Ostrava a její výstaviště Černá Louka - video s bližším představením prostor:

mapa prostor je k dispozici na stránkách LC

 

Vzhledem k tomu, jak obrovské prostory to jsou, už není potřeba dělit LanCraft na Spring, Summer a Autumn, takže už žádné dělení ve stylu jednou LoLko, jednou CSko, pak Dota&HS, budeme tam prostě všichni najednou a tak se pravděpodobně potkáte i se svými známými, kteří se věnují jiným hrám.

 

Zvětšení prostor a zvýšení úrovně znamená i navýšení vstupného, ale když si člověk uvědomí, že to, co dá za 4 dny na LC, propije za jeden povedenější večer v hospodě, pořád to není taková tragédie..

 

Cena při platbě předem Cena při platbě na místě
Hráč 800 Kč (33€) 900 Kč
Divák (4dny) 400 Kč (17€) 500 Kč
Divák (1den) - 250 Kč

Detaily a způsoby platby najdete na stránkach www.lancraft.cz.

 

Cena vstupného není jedinou cenou, která se zvyšuje, zvyšuje se samozřejmě i prizepool! Pro Dotu bylo vyhrazeno krásných 40.000 Kč, což je suma, o které by se nám před pár lety ani nesnilo.

 

Když už byla zmínka přímo o dotě, zůstanu u ní i nadále..

 

Že letos LC nebude adminovat Marty, bylo asi všem jasné, takže nastal problém s hledáním nového admina, Ankerek si jede na dovolenou a tak to, bohužel pro vás, budu muset odadminovat já, což mimojiné znamená, že zkrátíme vaše půlhodinové pauzy na cigárko a tak podobně, protože na ně jako nekuřák nebudu chodit s váma a nebudu pro ně mít pochopení. :) A budete tedy striktněji dodržovat harmonogram, protože pro dělání kravin moc času není, letos teda obzvlášť.. 

 

Další komplikace vznikla při shánění komentátorů - nabídku komentovat AR studio s díky odmítlo, naštěstí se ale jako zachránce přihlásil sám c1RcA, který bude mít spoustu pomocníků z řad hráčů a diváků, takže bude každý stream trochu jiný a nikdy se tak u něj nebudete nudit!

 

Převážná část dota turnaje se bude muset odehrát v pátek, v sobotu bude už jen finále (bo5) a musím vymyslet nějaký atraktivní doprovodný turnaj pro všechny, aby tam většina nejela hrát jen na jeden den, což by bylo docela blbý, že jo.. Mám za to, že věci jako 2v2 a 3v3 nikoho netankujou a tak se pokusím vymyslet něco nového, co by mohlo uspokojit většinu hráčů.

Hrát se bude i ve čtvrtek, oficiální rozpis zde.

 

Proběhne také aktualizace pravidel, o které vás budu včas informovat.

Aktualizovaná pravidla k dispozici zde.

 

LanCraft 2015 už klepe na dveře!
i Zdroj: DOTA2.cz

 

Je už opravdu nejvyšší čas abyste se začali registrovat a pomalu i platit vstupné, abychom věděli s kolika týmy máme počítat a jaký máme tedy navrhnout systém turnaje.

 

Vzhledem k tomu, že je tohle oficiální vlákno, co se LanCraftu týče, budou sem nahlížet i jeho hlavní představitelé, kteří opravdu nejsou zvědaví na rádoby (jo, fakt je to v drtivé většině jen rádoby) vtipné poznámky zdejší elity, takže pokud to nepochopí někdo napoprvé, bude po něm uklizeno a když ani na podruhé, bude považován za hloupého a pokračování jeho působení ve zdejších končinách bude značně ohroženo.

 

To platí i pro ty plané výhrůžky a vyzvání na pěstní souboje, které se objevují každý rok a nakonec je z toho leda velký kulový.. No, kdyby náhodou, tak všechny zájemce předem upozorňuju, že je tam nenechám dělat dotařům ostudu, takže kterýkoliv z drsných bouchačů bude muset na cestě za svým vysněným cílem nejdřív projít přeze mě. ;)

 

Shrnutí důležitých informací:

Datum konání: Čtvrtek 23.7. - Neděle 26.7.

Místo konání: Ostrava - výstaviště Černá Louka

Prizepool pro dotu: 40.000 Kč

Admin doty: Kovajda

Hlavní streamer doty: c1RcA

 

Určitě jsem na něco zapomněl, tak se nebojte tady zeptat, je lepší se zeptat i na úplnou kravinu a být za hlupáka pět minut než se nezeptat vůbec a zůstat hlupákem po zbytek života.^^

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

DOTA2.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým DOTA2.cz