Legenda PPD se zúčastní konference s českými představiteli esportu
i Zdroj: DOTA2.cz
Článek Legenda PPD se zúčastní konference s českými představiteli esportu

Legenda PPD se zúčastní konference s českými představiteli esportu

Shovelmeister

Shovelmeister

21. 9. 2020 13:48

Jeden z nejlepších kapitánů všech dob a mistr světa z roku 2015 Peter "ppd" Dager se zúčastní konference s představiteli českého esportu. Tématem bude český esport a poté diskuse s vzácnými hosty.

Reklama

Konference se ve středu 23. září zúčastní nejen nejvyšší představitelé českého esportu, ale i zástupci toho světového. Hlavní hvězdou bude bez nejmenších pochyb vítěz The International 2015 a dvojnásobný bronzový medalista na TI Peter "ppd" Dager. Kromě hraní tato ikona esportu zvládla i několik měsíců vést jednu z největších gamingových organizací Evil Geniuses a založit North American Dota Challengers League, která má pomoci rozvíjet Tier 2 scénu na kontinentu za velkou louží.

Legenda PPD se zúčastní konference s českými představiteli esportu
i Zdroj: DOTA2.cz

Dalším významným hostem je ředitel společnosti ONE Esports Carlos Alimurung. Od roku 2019 organizuje velké turnaje v Dotě 2. Letos měla mít firma na starost i jeden z pěti Majorů, ten byl však kvůli koronaviru zrušen.

Dále promluví i profesionální hráč David "Kaparzo" Lacina a zakladatel organizace eSuba Ladislav Dyntar. Šestici uzavřou předseda a tajemník České asociace esportu Lukáš Pleskot, respektive Martin Roháček.

Právě Martin Roháček byl hostem nového podcastu Dota Shrine, kde nám vysvětlil, co je ČAES, jaké má cíle a jak funguje. Mimo jiné jsme se bavili s Adamem "Ade" Koníčkem o Dota 2 reprezentaci, jejíž byl minulý rok součástí a kterou asociace vybírá.

Program konference

  • 14:00 - 14:05 úvodní proslov
  • 14:05 - 15:00 diskuse o českém esportu (čeština)
  • 15:00 - 16:00 rozhovor s Carlosem Alimurungem (angličtina)
  • 16:00 - 16:45 rozhovor s Peterem "ppd" Dagerem (angličtina)
Celá konference proběhne online a sledovat ji může kdokoli se vstupenkou, která je momentálně dostupná zdarma.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

DOTA2.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým DOTA2.cz