Lidovej gaming pořádá vlastní turnaj, přijďte si zahrát
i Zdroj: DOTA2.cz
Článek Lidovej gaming pořádá vlastní turnaj, přijďte si zahrát

Lidovej gaming pořádá vlastní turnaj, přijďte si zahrát

Shovelmeister

Shovelmeister

7. 3. 2021 11:21

Organizace Lidovej Gaming a komentátor Tomáš "poKo" Pokorný se nezabývá jen soutěžením na špičce CZ/SK scény, navíc pořádá i "lidové streamy" a nyní se pouští i do organizace vlastního turnaje.

Reklama

Lidovej turnaj myšlenkově navazuje na Vánoční turnaj - dvoudenní sranda pro týmy všech skillových kategorií. Kromě částečně crowdfundovaného prizepoolu Rudolfa II. bude taky oceněn MVP igrok turnaje 1 000,-. Nalaďte se před sazkou a zkuste poměřit síly s novým lidovým stackem.

Kapitán týmu Jan "JohnyEbola" Havelka se k turnaji vyjádřil takto:

Lidovej Gaming jako takovej vznikl z části jako komunitní projekt, kam se může přidat každej ať už s nějakým contentem nebo myšlenkou toho vrátit trochu CZ/SK komunitě samotný. Nám s poKem se líbila atmosféra, v jaký se dařilo uspořádat minulej vánoční turnaj, a chtěli jsme podobnej vibe udržet i v našem turnaji. Mám radost, že se k týhle myšlence přidala další řada lidí, ať už se jedná o přispění do prize poolu, streamery, nebo admin zázemí.

Akce proběhne o víkendu 20. a 21. března. V sobotu se bude hrát skupinová fáze stylem každý s každým od 10:00. Neděle bude vyhrazena pro play-off ve formátu BO3 single elimination s utkáním o třetí místo. Hrát se začne ve 13:00.

Prize pool je stanoven na celkových 12 000 Kč + 1 000 Kč pro nejlepšího hráče voleného diváky. Pokud však diváci během oficiálního streamu přispějí na výhru v turnaji v takzvaném Lidovém crowdfundingu, Lidovej Gaming dá stejnou částku ze své kapsy, a to až do výše 2 000 Kč.

Streamy:

Příklad: pokud Franta ze Srbska pošle donate v hodnotě 500 Kč, Lidovej Gaming přidají svých 500 Kč a prize pool pro hráče vzroste o 1 000 Kč. Pokud celková darovaná částka všech donatů dosáhne třeba 2 500 Kč, Lidovej Gaming stále přidává maximálně 2 000 Kč.

Pokud se na příspěvcích podaří vybrat více než 2 000 Kč, uspořádají LG exhibiční zápas 1v1 na midu mezi Jojkou a Johnym Ebolou.

Výhru si týmy rozdělí následovně:

1. místo – 6 000 Kč (+ 50 % z Lidového crowdfundingu)
2. místo – 3 000 Kč (+ 25 % z Lidového crowdfundingu)
3. místo – 1 800 Kč (+ 15 % z Lidového crowdfundingu)
4. místo – 1 200 Kč (+ 10 % z Lidového crowdfundingu)

Během turnaje může zápasy komentovat kdokoli, hráči také mohou streamovat průchod turnajem ze svého pohledu. Jediné omezení je v neděli ohledně grandfinále, u něj jsou všechny neoficiální streamy zakázány.

Již nyní se můžete registrovat.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

DOTA2.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým DOTA2.cz