Lidovej gaming pořádá vlastní turnaj, přijďte si zahrát
i Zdroj: DOTA2.cz
Článek Lidovej gaming pořádá vlastní turnaj, přijďte si zahrát

Lidovej gaming pořádá vlastní turnaj, přijďte si zahrát

Shovelmeister

Shovelmeister

7. 3. 2021 11:21

Organizace Lidovej Gaming a komentátor Tomáš "poKo" Pokorný se nezabývá jen soutěžením na špičce CZ/SK scény, navíc pořádá i "lidové streamy" a nyní se pouští i do organizace vlastního turnaje.

Reklama

Lidovej turnaj myšlenkově navazuje na Vánoční turnaj - dvoudenní sranda pro týmy všech skillových kategorií. Kromě částečně crowdfundovaného prizepoolu Rudolfa II. bude taky oceněn MVP igrok turnaje 1 000,-. Nalaďte se před sazkou a zkuste poměřit síly s novým lidovým stackem.

Kapitán týmu Jan "JohnyEbola" Havelka se k turnaji vyjádřil takto:

Lidovej Gaming jako takovej vznikl z části jako komunitní projekt, kam se může přidat každej ať už s nějakým contentem nebo myšlenkou toho vrátit trochu CZ/SK komunitě samotný. Nám s poKem se líbila atmosféra, v jaký se dařilo uspořádat minulej vánoční turnaj, a chtěli jsme podobnej vibe udržet i v našem turnaji. Mám radost, že se k týhle myšlence přidala další řada lidí, ať už se jedná o přispění do prize poolu, streamery, nebo admin zázemí.

Akce proběhne o víkendu 20. a 21. března. V sobotu se bude hrát skupinová fáze stylem každý s každým od 10:00. Neděle bude vyhrazena pro play-off ve formátu BO3 single elimination s utkáním o třetí místo. Hrát se začne ve 13:00.

Prize pool je stanoven na celkových 12 000 Kč + 1 000 Kč pro nejlepšího hráče voleného diváky. Pokud však diváci během oficiálního streamu přispějí na výhru v turnaji v takzvaném Lidovém crowdfundingu, Lidovej Gaming dá stejnou částku ze své kapsy, a to až do výše 2 000 Kč.

Streamy:

Příklad: pokud Franta ze Srbska pošle donate v hodnotě 500 Kč, Lidovej Gaming přidají svých 500 Kč a prize pool pro hráče vzroste o 1 000 Kč. Pokud celková darovaná částka všech donatů dosáhne třeba 2 500 Kč, Lidovej Gaming stále přidává maximálně 2 000 Kč.

Pokud se na příspěvcích podaří vybrat více než 2 000 Kč, uspořádají LG exhibiční zápas 1v1 na midu mezi Jojkou a Johnym Ebolou.

Výhru si týmy rozdělí následovně:

1. místo – 6 000 Kč (+ 50 % z Lidového crowdfundingu)
2. místo – 3 000 Kč (+ 25 % z Lidového crowdfundingu)
3. místo – 1 800 Kč (+ 15 % z Lidového crowdfundingu)
4. místo – 1 200 Kč (+ 10 % z Lidového crowdfundingu)

Během turnaje může zápasy komentovat kdokoli, hráči také mohou streamovat průchod turnajem ze svého pohledu. Jediné omezení je v neděli ohledně grandfinále, u něj jsou všechny neoficiální streamy zakázány.

Již nyní se můžete registrovat.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google
Reklama
Reklama