MidOne opouští OG
i Zdroj: DOTA2.cz
Článek MidOne opouští OG

MidOne opouští OG

Shovelmeister

Shovelmeister

22. 3. 2021 17:37

Jedna z nejslavnějších esportových organizací OG se loučí se svým dosavadním Carry hráčem.

Reklama

Yeik Nai "MidOne" Zheng je zkušený midlaner, po přechodu z týmu Secret do OG však změnil roli a stal se offlanerem. Později se po odchodu Sumaila uvolnilo místo na pozici 1, čehož MidOne využil. Na jeho výkonech byla znát určitá nejistota, které si všimli fanoušci i oponenti týmu.

MidOne opouští OG
i Zdroj: DOTA2.cz


Offlaner týmu, spolumajitel organizace a dvojnásobný mistr světa Sébastien "Ceb" Debs prohlásil, že MidOne je jedním z nejlepších hráčů, se kterými kdy hrál, ovšem ani po několika měsících tvrdé práce jim nevycházela týmová chemie.

Kapitán týmu Jonah "Notail" Sundstein se rovněž vyjádřil k odchodu svého spoluhráče:

Chci poděkovat Yeikovi za jeho tvrdou práci a oběti, které pro OG a tým udělal.

Je to úžasný hráč a je nešťastné, že jsme spolu nemohli dosáhnout lepších výsledků. Díky Yeiku a hodně štěstí!


OG se jen těsně nedokázali kvalifikovat na Major. Nezvládli totiž tiebreaker v evropské DPC lize, kde skončili na prvním nepostupovém, tedy pátém místě. V nejbližší době mají naplánovanou pouze jednu soutěž, a to druhou sezónu DPC ligy. Do té doby by rovněž měl podle oficiálního blogu být znám nový hráč, který zaujme volné místo.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

DOTA2.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým DOTA2.cz