DOTA2.cz Článek

MindControl nenastoupí na Majoru, je pozitivní na Covid

shovelmeister
Shovelmeister
24. 3. 2021 15:43 Sdílej:

Offlaner týmu Nigma Ivan "Mind_Control" Ivanov je pozitivní na Covid-19, a proto nemůže nastoupit na Majoru. Zastoupí ho trenér týmu rMn-.

Reklama
Reklama

Podle oficiálních zpráv týmu Nigma je offlaner Ivan "Mind_Control" Ivanov pozitivní na Covid-19. Stejně jako Natsumi, ALWAYSWANNAFLY, Iceberg a MSS nebude hrát na singapurském Majoru. Za náhradníka vybrala organizace trenéra Romana "rMn-" Paleyho. Ten už dříve zastupoval kapitána Kurokyho na čtyřech loňských turnajích, což týmu nedělalo větší problémy. Na OGA Dota PIT S2 dokonce zvládli zvítězit.

Omlouváme se za oznámení, že Ivan "Mind_Control" Ivanov se nezúčastní singapurského Majoru. Před naším současným bootcamptem se MC necítil dobře a nepřipojil se k týmu v Jordánsku.

Dnes přišly výsledky jeho Covid testu, jenž byl pozitivní. Daří se mu lépe, ale v Singapuru hrát nebude.

Namísto něj bude hrát Roman "rMn-" Paley. Tým provádí nezbytné změny před Majorem.

Singapurský Major bude probíhat od 27. března do 4. dubna. Soutěžit se bude o 500 tisíc dolarů a 2700 DPC bodů, díky kterým se týmy kvalifikují na The International.

Sestava týmu Nigma pro ONE Esports Singapore Major

  • Amer "Miracle" Al-Barkawi
  • Aliwi "w33" Omar
  • Roman "rMn-" Paley
  • Maroun "Gh" Merhej
  • Kuro Salehi "Kuroky" Takhasomi

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

DOTA2.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým DOTA2.cz