Mushi se vrací do Mineski
Článek Mushi se vrací do Mineski

Mushi se vrací do Mineski

Zludos

Zludos

12. 8. 2019 18:46

Tým Mineski už není bez trenéra, manažerem týmu se stává bývalý hráč Mushi.

Reklama
Reklama

     Většina týmů už se nachází v Shanghaii, některé opouštějí své soustředění, aby se zúčastnili největšího turnaje v roce 2019.  

     Tým Mineski se dnes také vydal do místa konání, avšak těsně před odjezdem zveřejnil zajímavou novinku. Chai "Mushi" Yee Fung na svých sociálních sítích oznámil, že se stává trenérem a povede tak své svěřence v boji o Aegis Of Champions. 

      Minulý rok působil v týmu ještě jako hráč v pozici carry. Když se však loni tým Mineski umístil pouze na 9-12. místě, Mushi se rozhodl porozhlídnout po jiných příležitostech. Začal s týme Tigers, kde však dlouho nevydržel a zkusil šanci v Team Aster jako midař. Ani tento tah nepřinesl tížené ovoce a Mushi se v květnu rozhodl připojit k malajsijskému týmu Geek Fam, kde se mu opět nepodařil větší úspěch. 

Mushi se vrací do Mineski

      Ve stejnou chvíli byl tým Mineski bez trenéra. Mushi se tak chopil nové výzvy jako hlavní coach. Uvidíme na TI9, jak se mu bude dařit v této pozici a zda-li dokáže své zkušenosti předat svým svěřencům.  

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

DOTA2.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým DOTA2.cz