Na co se můžeme těšit ve druhém kole ESL One Germany?
Článek Na co se můžeme těšit ve druhém kole ESL One Germany?

Na co se můžeme těšit ve druhém kole ESL One Germany?

Shovelmeister

Shovelmeister

8. 10. 2020 14:24

Pojďme se podívat, co nám přinese druhé kolo ESL One Germany 2020. BOOM, Supream i Saberlight mají na kontě výhru, Skiter naopak o svůj první bod teprve zabojuje.

Reklama
Reklama

9. října: Cyber Legacy - mudgolems

Ačkoli se mudgolems se Skiterem zotavují z porážky, kterou jim uštědřil tým Liquid, stále jsou hrozbou doslova pro kohokoli. Jejich individuální skill je obrovský, slovenská hvězda v létě dokonce přesáhla hranici 10 000 MMR. Na druhé straně, Cyber Legacy ve středečním utkání proti Na´Vi působili mdlým dojmem. V obou hrách byli postupně rozdrceni, aniž by to dalo soupeřům moc práce.

V této sérii jsou mudgolems jasným favoritem. Pokud jim vyjde draft, je zde jen malá šance, že by hru zahodili.

Náš tip: 2-0 mudgolems

Na co se můžeme těšit ve druhém kole ESL One Germany?

10. října: OG - Vikin.gg

Duel mezi OG a Vikin.gg bude velmi zajímavé sledovat. Dvojnásobní mistři světa sice jsou v sérii jasnými favority, přesto nečekáme jednoznačný průběh utkání. Vikingové jsou i přes malé zaváhání s HellRaisers v dobré formě a rozhodně to nebudou chtít dát Notailovi zadarmo.

V posledních třech zápasech dvakrát vyhráli OG, na BEYOND:EPIC dokázali Vikingové mistry světa udolat 2:1. OG nejspíše vyhrají, díky skvělé synergii Vikingů se ale pořádně zapotí.

Náš tip: 2-1 OG

11. října: Ninjas in Pyjamas - Alliance

Zápas na závěr druhého kola je opravdový šlágr. Rozjetí hráči Alliance vyzvou Ninjas in Pyjamas, kteří, jak se zdá, nalezli po dlouhé době toho pravého kapitána a jsou připraveni vítězit. Tým Alliance bravurně propojil individuální skill, geniální strategii a obrovské množství zkušeností reprezetnované mistrem světa z roku 2013 Gustavem "s4" Magnussonem, zatímco NiP sází spíše na týmovou souhru, obzvláště mezi českým duem Supreamem a Saberlightem.

Duel těchto dvou týmů by měl být pro diváky požitek a nepředpokládáme, že by se série rozhodla ve dvou hrách. Mírně navrch má Alliance, ale to nic neznamená. Víme přeci, jak dopadl v prvním kole tým Nigma v souboji s Yellow Submarine.

Náš tip: 2-1 Alliance

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

DOTA2.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým DOTA2.cz