Na`Vi dnes ohlásili kompletní rozpad týmu
i Zdroj: DOTA2.cz
Článek Na`Vi dnes ohlásili kompletní rozpad týmu

Na`Vi dnes ohlásili kompletní rozpad týmu

SantaCZ

SantaCZ

16. 10. 2015 17:56
Reklama

Dnes byl oznámen rozpad jednoho z nejznámějších týmů v historii hry DotA a Dota2, který si udělal své jméno již ve hře DotA a i v pokračování novější verze Dota2 nezklamal a ohromil tím celý svět Dota2 scény. Svojí strategii a nečekanými picky dokázali eliminovat kohokoliv z nepřátelských týmů. Ano, jedná se o Natus Vincere "Na`Vi". K návrhu dospěl manažer po selhání se dostat do kvalifikace v Podzimním Frankfurt turnaji.
Tým bude stále pokračovat, ale bez jediného člena z původní sestavy.

Pojďme si tedy zrekapitulovat celou jejich historii od počátku Doty2, až do konce.

2011

V tomto roce přišli do Na`Vi hráči Puppey a LightToHeaveN, kteří nahradili hráče Goblak  Axypa. Jejich kompletní sestava byla tedy: Artstyle (capitan), Dendi, Puppey, XBOCT a LightToHeaveN. 

S touto sestavou se zúčastnili The International 1 prvního turnaje, kde se odměna vyšplhala na tak velkou částku. že ohromila celou gaming scénu a otevřela tak možnost si vydělávat profi-gamingem. Jednalo se o částku 1.000.000$ pro první místo. V té době většina diváků počítala s tím že 1. místo si odnese asijský tým, kteří ve hře excelovali. Většinu zarazil právě urkajinský tým Na`Vi, kterému se povedlo dostat do upper bracketu, kde vyhrál všechny zápasy a dostal se tak do finále s 1 vyhrou navrh (score tedy finálové bylo 1-0 před odehráním první hry). Ve finále se hrálo BO5 kde hráli Na`Vi proti EHOME tzv. neporazitelný tým. Atmosféru prvního Internationalu výborně znázorňuje film od Valve "Free to play" na který se můžete podívat zde s českými titulky. Po napínavém zápase plného fascinujících akcí zvláště od hráče Dendi se týmu Na`Vi podařilo vybojovat první místo v The International 1 se score 3-1 a odnést si tak sladkou odměnu 1.000.000$.

Po výhře z týmu odešel kapitán Artstyle, kterého zastoupil ARS-ART a kapitánem se tak stal hráč Puppey.

Na`Vi dnes ohlásili kompletní rozpad týmu
i Zdroj: DOTA2.cz

2012

Zde se Na`Vi zúčastnili TI2, kde znovu ukázali, že si svůj titul zaslouží a dostali se tak do upper bracketu, kde se znovu vyšplhali až do finále. Ve finále se utkali s týmem IG s kterým se odehrál velice zajmavý souboj, ale bohužel se Na`Vi nepodařilo v tomto souboji uspět a tak skončili na 2. místě v The International 2 se score 1-3. 

Na`Vi dnes ohlásili kompletní rozpad týmu
i Zdroj: DOTA2.cz

2013

V tomto roce nastalo znovu několik změn. Hráče ARS-ART nahradil hráč Funn1k, který přešel z týmu Empire.

Dále byl také nahrazen hráč LightToHeaveN hráčem Kuroky z týmu Mousesports. A vytvořili tím jednu z nejznámějších sestav týmu Na`Vi.

V tomto roce také proběhl turnaj TI3, který patří k nejznámějším a nejpopulárnějším Internationalům. Zde se Na`Vi znovu umístil v Upper bracketu, kde byli poprve vyřazeni ve finále upper bracket týmem Alliance a museli bojovat o postup do finále v lower bracketu s týmem Orange. V lower bracketu se jim však podařilo tym Orange porazit 2-1 a postoupit tak již po 3. do finále TI. Toto finále bylo snad nejvíce napínave finále všech dob, kde každá sekunda v zápase rozhodovala o výhře. Po 4 napínavých hrách se score posunulo na 2-2 a hrálo se tedy rozhodující 5. kolo v BO5. Pokud jste toto finále neviděli tak doporučuji si ho zpětně přehrát, protože bylo snad nejnapínavější na Dota scéně. Ve finálovém kole se povedlo Allianci vyhrat především diky legendární blokaci teleportů dream coilem zahrané hráčem S4. Na`Vi tak skončili znovu na 2. místě se score 2-3.

Na`Vi dnes ohlásili kompletní rozpad týmu
i Zdroj: DOTA2.cz

2014

Tento rok už je povážován za úpadek týmu Na`Vi. V tomto roce Na`Vi obohatili svoji organizaci americkým týmem Na`Vi.US, který také neukázal veliké úspěchy.

V tomto roce odchází 2 členové: Puppey a Kuroky, které nahradili hráči FNG(kapitan) a VANSKOR.

V TI4 se Na`Vi poprvé dostali do lower bracketu, kde jsou vyřazeni po prvním zápase týmem Cloud9

FNG odchází z týmu a je nahrazen hráčem Goblak, který převzal jeho funkci kapitána

Na`Vi dnes ohlásili kompletní rozpad týmu
i Zdroj: DOTA2.cz

2015

Ani v tomto roce se Na`Vi nevrátili do svých kolejí a začali spíše experimentovat se sestavou. Funn1k odešel z týmu a byl nahrazen hráčem DKPhobos. po chvíli se Funn1k a Artstyle vrátili do týmu a SoNNeikO byl vybrán jako zástupce za VANSKOR, který byl dlouho nemocný. Pár měsícu poté Artstyle a VANSKOR opouští Na`Vi a příchází hráč PSM.

A co se týče TI5 tak tam Na`Vi vypadli hned v prvním kole lower bracketu.

Na`Vi dnes ohlásili kompletní rozpad týmu
i Zdroj: DOTA2.cz

 

A tímto se dostáváme k dnešnímu datu 16.10.2015 kde se tým kompletně rozpadl a bude nahrazen novým. Vaše historie však zůstane důkladně uchována v každém z nás a děkujeme vám za vše co jste do světa Doty2 přinesli. Také přeji hodně štěstí novému Na`Vi týmu, který bude vyhlášen příští týden.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google
Reklama
Reklama