Na´Vi obnovují sestavu s hvězdami CIS scény
i Zdroj: DOTA2.cz
Článek Na´Vi obnovují sestavu s hvězdami CIS scény

Na´Vi obnovují sestavu s hvězdami CIS scény

Shovelmeister

Shovelmeister

3. 9. 2021 11:50

Ukrajinská organizace Natus Vincere oznámila podobu nové sestavy. Tvoří ji hvězdy východoevropské scény a klubová legenda na pozici trenéra.

Reklama
Reklama

Natus Vincere po neúspěšné kvalifikaci na The International posadili své zbývající hráče na lavičku nebo propustili a téměř dva měsíce neměla organizace Dota 2 sekci. To se nyní mění s ohlášením nové sestavy, jenž má potenciál bojovat o prvenství ve východní Evropě.

Do aktivní sestavy se vrací Alik “V-Tune” Vorobey, Volodomyr “Noone” Minenko a Viktor “General” Nigrini. Pozici 4 zaujme Ilya “ALOHADANCE” Korobkin, který naposledy působil v organizaci FlyToMoon a přestože ve své kariéře prošel většinou větších CIS týmů, u Na´Vi je to pro něj premiéra. Sestavu uzavírá zkušený kapitán Alexey “Solo” Berezin, jenž až dosud reprezentoval tým PuckChamp.

K organizaci se rovněž vrací klubová legenda Ivan “ArtStyle” Antonov, který v původní Dota 2 sestavě vyhrál první ročník The International. Později v letech 2017 a 2018 se stal jedním z nejúspěšnějších trenérů historie, když pod jeho vedením zvítězili Virtus.Pro na čtyřech Majorech a na několika dalších získali medaile.

Sestava Na´Vi je plná elitních hráčů, kteří mají obrovské množství zkušeností a navíc se výborně znají. Podle papírových předpokladů mají velkou šanci dostat se v brzké době na špičku CIS scény a sesadit Virtus.Pro z pomyslného trůnu. V tom by jim měl pomoci i měsíční bootcamp, který by je měl připravit na další sezónu, jenž začne několik týdnů po skončnení světového šampionátu The International.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

DOTA2.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým DOTA2.cz