Největší esportová liga je zpět! Sazka eLEAGUE rozdá 4 000 000 Kč
i Zdroj: DOTA2.cz
Článek Největší esportová liga je zpět! Sazka eLEAGUE rozdá 4 000 000 Kč

Největší esportová liga je zpět! Sazka eLEAGUE rozdá 4 000 000 Kč

Komerční sdělení
27. 3. 2022 05:17

Největší esportová liga v Česku i na Slovensku brzy odstartuje svůj třetí ročník. Sazka eLEAGUE pro své účastníky připravila opět mimořádný prizepool v celkové výši 4 milionů korun. Pořadatelé si navíc pro všechny týmy připravili celou řadu novinek.

Reklama

Letošní ročník Sazka eLEAGUE začne v dubnu hrou Counter-Strike: Global Offensive. Osm nejlepších česko-slovenských týmů bude hrát o dva miliony korun. Opět se bude hrát i Dota 2, během roku se přidají také turnaje ve FIFA 22, League of Legends a nově se liga odehraje i v battle royale hře PUBG. V těchto soutěžích si hráči zasoupeří o zmíněné další dva miliony korun.

Sazka eLEAGUE Aftermovie z For Games 2021

„Máme za sebou úspěšnou sezonu, která v CS:GO a Dota 2 vyvrcholila na veletrhu FOR GAMES v pražských Letňanech s historicky nejvyšší sledovaností. Věříme, že obdobně navážeme i na start třetího ročníku. Připravili jsme několik zajímavých novinek, jako například zařazení formátu eCup navázaného na postup do evropských soutěží, doplnění o ligu ve stále populárnější hře PUBG, a také výrazné vylepšení videopřenosů,“ říká Jan Horyna, ředitel divize iGaming ve společnosti Sazka, která je hlavní partnerem soutěže. „Cílem zůstává podporovat v různých úrovních domácí esport a poskytovat mu potřebné zázemí pro další profesionalizaci,“ doplňuje Jan Horyna.

Největší esportová liga je zpět! Sazka eLEAGUE rozdá 4 000 000 Kč
i Zdroj: DOTA2.cz

„Loterní společnost Sazka také pokračuje v propojování esportových aktivit se svými produkty. Fanoušci budou mít znovu jedinečnou příležitost stavět své vlastní týmy prostřednictvím bezplatné hry Sazka Fantasy. Portál sazkaesport.cz  divákům opět nabídne kompletní servis výsledků, analýzy, články, statistiky a již brzy živé streamy. „Vše na jednom místě – přehledně, atraktivně, a navíc s možností se aktivně zapojit do dění. Věřím, že díky Fantasy a našemu webu budou fandové ještě více vtaženi do sledování Sazka eLEAGUE a zpestří si tak sledování všech soutěží,“ láká diváky Viktor Pecha.

Další novinkou je zmíněný Sazka eCUP pro CS:GO týmy. Na účastníky letního poháru čeká prizepool ve výši 250 tisíc korun.

Pozvánka na 3. ročník Sazka eLEAGUE

„V CNC se ve spolupráci s partnery podařilo povýšit esport z disciplíny známé geekům na mainstreamovou záležitost. Přilákat stovky tisíc lidí se nestane samo sebou. Stojí za tím síla všech spojených tvůrců a dosah napříč českou populací, ale i um zdánlivě ‘sportovní’ téma uchopit z různých úhlů a dostat ho do povědomí lidí, kteří by o esport jinak ani nezavadili,” říká Juraj Felix, co-CEO CNC.

 „I letos platí, že partnerům nabízíme širokou paletu možností jak zviditelnit svoji značku, produkty a služby. Hlavní pilíře jsou naše streamy, esport weby, sociální sítě a živé eventy,“ říká Jan Svátek, head of esport business CNC.

„Těší nás, že sledovanost roste. Díky tomu můžeme partnerům doručit větší zásah i frekvenci našich aktivit a také nabídnout kvalitnější nástroje pro všechny úrovně komunikace (brand awareness, consideration, performance, loyalty). Všem partnerům rádi nachystáme řešení na míru na základě jejich komunikačních potřeb a cílů,” dodává Svátek.

Kompletní průběh největší esportové ligy v Česku i na Slovensku sledujte na www.SazkaeLEAGUE.cz

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google
Reklama
Reklama