Netflix chystá vlastní seriál o Dotě
i Zdroj: DOTA2.cz
Článek Netflix chystá vlastní seriál o Dotě

Netflix chystá vlastní seriál o Dotě

Shovelmeister

Shovelmeister

17. 2. 2021 10:40

Společnost Netflix ve spolupráci s Valve oznámila vydání nového seriálu z prostředí Doty.

Reklama

Seriál se jmenuje Dragon´s Blood a jak už název napovídá, hlavním hrdinou bude Davion známý jako Dragon Knight. Ten se setká s mocným Eldwurmem (rasa, do které patří Dragon Knight a Winter Wyvern) a princeznou Miranou, se kterými se vydá na tajemné dobrodružství.

Celý seriál bude mít 8 epizod, zhlédnout ho budete moci na platformě Netflix a spadat bude do žánru anime. Premiéra je plánovaná na 25. března. Na Youtube je již dostupná malá upoutávka, čekají nás ale ještě dva trailery, a to 19. února a 2. března.

Producentem seriálu je Ashley Edward Miller, známý pro scénáře k filmům X-men: First Class a Thor. Rovněž se podílel na tvorbě seriálu Pod černou vlajkou. Animace provede studio MIR, které má s anime seriály bohaté zkušenosti. Stojí například za seriály Legend of Korra a Voltron: Legendary Defender.

Vydání seriálu může významně přispět k rozšíření hráčské základny Doty, která stagnuje či se dokonce mírně zmenšuje. Valve Dotu v minulosti propagovalo zcela minimálně, uvedení seriálu o Dotě na Netflix to ale zásadně mění. Sice se nejedná o klasickou reklamu, povědomí o hře ale jistě rozšíří mezi širší veřejnost.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

DOTA2.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým DOTA2.cz