Nové informace o Dota 2 Majors od Valve
i Zdroj: DOTA2.cz
Článek Nové informace o Dota 2 Majors od Valve

Nové informace o Dota 2 Majors od Valve

ankerek

ankerek

22. 8. 2015 08:35
Reklama

Před několika měsíci nám Valve oznámilo, že bude dělat vedle Internationalu další tři velké turnaje ročně - Dota 2 Majors. Jeden turnaj na jedno roční období. International nám už skončil a léto za chvíli taky. Přijde podzim a podzimní turnaj této série.

Podzimní Major turnaj se bude hrát v Evropě v listopadu. Předtím budou otevřené kvalifikace a regionální kvalifikace. Otevřené kvaldy budou rozdělené podle regionů a můžou se jich zúčastnit jakékoli týmy. Dva nejlepší týmy otevřených kvalifikací každého regionu potom půjdou do regionální kvalifikace příslušného regionu, kde se připojí k již pozvaným týmům. A po zápasech regionální kvaldy se už určí, které týmy budou hrát na podzimním Major turnaji. Vedle těchto kvalifikací budou také přímé pozvánky přímo na Major turnaj, bez nutnosti hrát žádné kvalifikace. Které týmy dostanou pozvánky na regionální kvaldy či přímé pozvánky se dozvíme 5. října.

  • Otevřené kvalifikace - 6. - 9. října
  • Regionální kvalifikace - 10. - 13. října
  • Samotný turnaj - někdy v listopadu

 

Týmy, které mají zájem o pozvánku do regionální kvalifikace či přímo na Major turnaj, se musí zaregistrovat na této stránce. Týmy, které změní svoji sestavu po 5. září, přijdou o možnost pozvání a budou se muset probojovat přes otevřenou kvalifikaci.

 

Nové informace o Dota 2 Majors od Valve
i Zdroj: DOTA2.cz
zdroj: dota2.com

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google
Reklama
Reklama