Ochrana steam účtu se bude měnit
i Zdroj: DOTA2.cz
Článek Ochrana steam účtu se bude měnit

Ochrana steam účtu se bude měnit

SantaCZ

SantaCZ

26. 11. 2015 16:11
Reklama

Včera (25.11.2015) bylo oznámeno, že nastane menší změna v ochraně steam účtu při obchodování s předměty s jinými hráči. Tato změna by měla zapřičinit snížení počtu kradených předmětů, získáním vašeho účtu téměř na nulu. Změna nastane 9.12.2015.

Zjednodušeně se jedná o změnu, při které když budete chtít obchodovat s jiným hráčem, tak po potvrzení obchodu zůstanou itemy vaše i toho kdo s vámi obchodoval v majetku steamu, kde budou po dobu 3 dnů. Pokud jedna strana nezruší nabídku po zmiňovanou dobu 3 dnů, tak až poté proběhne obchod úspěšně. Veškeré informace najdete zde.

Avšak je tu cesta jak celý proces urychlit. Pokud si autorizujete svůj účet přes váš telefon, tak stačí když potvrdíte obchod přes váš mobil. Poté obchod proběhne okamžitě. Ochrana přes mobil však začne fungovat až 7 dní po prvotní aktivovaci. Autorizaci přes mobil je možné stáhnout jak na android tak na iOS.

Ochrana steam účtu se bude měnit
i Zdroj: DOTA2.cz

Možná to většině příjde jako přehnaná ochrana, ale zase na druhou stranu, díky této změně vám itemy ukradnou pouze ti, kteří znají vaše přihlašovací údaje a vlastní váš mobil, což je šance téměř nulová.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google
Reklama
Reklama